Kwiecień – co nowego w serwisie?

GoldenLine nieustannie się zmienia. Wprowadzamy w życie duże projekty, ale również dopieszczamy już istniejące. Postanowiliśmy raz w miesiącu informować Was o zaistniałych w serwisie zmianach, dzięki czemu nie przegapicie żadnej nowej funkcji i ułatwi Wam to korzystanie z serwisu.

Co zrobiliśmy w kwietniu?

1. Nowa wersja aplikacji iOS! Nasza aplikacja została dostosowana do wszystkich ekranów iPhone’a. Wprowadziliśmy również szybką i przejrzystą wyszukiwarkę, dzięki której w każdym momencie masz dostęp do najnowszych ofert pracy, kontaktów czy grup dyskusyjnych. Dla Twojej wygody dodaliśmy również możliwość logowania się za pomocą Facebooka. Wszystko łatwe i przyjemne. :)

Nie masz jej jeszcze na swoim telefonie? Pobierz ją.

iso

2. Nie używasz systemu iOS i nie możesz pobrać naszej aplikacji? Wypróbuj nową mobilną wersję GoldenLine. Teraz na każdym telefonie możesz przeszukiwać oferty pracy, oglądać profile innych użytkowników i odkrywać wszystkie funkcje, jakie daje Ci GoldenLine.

unnamed     IMG_5530

3. Przy ofertach pracy firm, które posiadają profil pracodawcy na GoldenLine.pl, znajdziesz teraz szczegółowe informacje na temat danego pracodawcy. Możesz szybko sprawdzić, jaką średnią ocen uzyskał, ilu pracowników zatrudnia oraz czy rekrutuje na inne stanowiska. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym informacjom, podjęcie decyzji o wysłaniu CV będzie jeszcze prostsze. :)

profik


4. Nowa rejestracja użytkowników.
Dzięki tej wersji, nowy użytkownik może sprawnie przejść przez rejestrację i szybko rozpocząć korzystanie z serwisu.

golden

 Już niedługo kolejne zmiany! My nie możemy się doczekać, a Ty? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.