Konkurs: Pełna MOC Możliwości

Jeśli chcesz na żywo posłuchać motywującego szkolenia Jacka Walkiewicza, weź udział w naszym konkursie.

Jacka Walkiewicza chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać. Zasłynął wystąpieniem na TEDxWSB, po którym zrobiło się o nim głośno. Zainspirował i zmotywował do działania wiele osób. To urodzony mówca, trener i mentor. Serca słuchaczy zdobywa inspirującym, energetyzującym, pełnym humoru stylem prowadzenia spotkań i szkoleń.  Wiedzę czerpie z własnych doświadczeń osobistych i zawodowych, z udziału w szkoleniach i konferencjach, a także z podróży odbywanych w różne zakątki świata.

W piątek 11 kwietnia 2014 Jacek Walkiewicz poprowadzi w Warszawie inspirujące szkolenie pt. Pełna MOC Możliwości. Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będą m.in. Ewa Foley, Marcin Prokop, Marek Skała, Mateusz Damięcki, Michał Maj, Kamil Cebulski, a także Vika. Z tej okazji Jacek Walkiewicz napisał dla Czytelników bloga Kariera GoldenLine wpis:  Pełna MOC Możliwości, który serdecznie polecamy przeczytać.

Jeśli chcecie osobiście wziąć udział w konferencji 11 kwietnia, zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania są trzy pojedyncze zaproszenia PROMO. Aby wygrać jedno z nich, wystarczy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na pytanie:

Jakie możliwości rozwoju kariery daje profil na GoldenLine?

Odpowiedzi można udzielać do 6 kwietnia. Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.
Ogłoszenie wyników konkursu pojawi się w aktualizacji tego wpisu 7 kwietnia 2014.

[AKTUALIZACJA, 07.04.2014, g. 14:45]

Zaproszenie na seminarium Pełna MOC Możliwości otrzymują:

Magdalena Mróz

Rafał Olejnik

Mateusz Drogowski

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

W celu odebrania nagrody, prosimy o kontakt na mail: marketing@goldenline.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.