Konkurs: Otoczenie ma znaczenie

Na komfort pracy wpływa wiele czynników. Wszystkie razem składają się na pewien ogół, który określamy otoczeniem. W GoldenLine bardzo wierzymy w to, że otoczenie ma znaczenie. Przekonywaliśmy o tym już nieraz, pokazując nasze biuro oraz biura innych firm, dbających o wygląd miejsca pracy. Wśród czynników, które na otoczenie wpływają wymienia się:

  • Ludzi – to właśnie zespół jest jednym z ważniejszych czynników, decydujących o atmosferze w pracy. Pozytywne więzi ze współpracownikami, wzajemny szacunek oraz dobre i zdrowe relacje z bezpośrednim przełożonym, wpływają na nasze poczucie pewności siebie w firmie oraz pobudzają efektywność oraz kreatywność.
  • Możliwość rozwoju zawodowego – chęć uczenia się i poszerzania horyzontów drzemie w każdym z nas. Lubimy się rozwijać, poznawać kolejne tajniki wybranej przez nas branży. Niezwykle cieszy nas i dopinguje docenienie własnej inicjatywy. Jak mówi jedna z wartości GoldenLine: „Stojąc w miejscu, cofasz się”, dlatego trzeba nieustannie iść do przodu. :)
  • Stabilność zatrudnienia i poziom wynagrodzenia – brak pewności wywołuje stres, a niedopasowane wynagrodzenie frustrację. Dobrze więc, gdy udaje się osiągnąć optymalne rozwiązanie.
  • Warunki pracy – przyjazne biuro, dostosowane do potrzeb pracowników, zapewnienie wygodnego stanowiska pracy, przy którym spędzamy większość czasu lub zacisznej sali, w której można przeprowadzić spotkanie.

To nie wszystkie składniki, które stanowią o tym, jak bardzo lubimy nasze miejsce pracy. Mają one jednak duży wpływ na to, czy codziennie chce lub nie chce się nam iść do biura. Warto zadbać, by szeroko pojęte otoczenie miejsca zatrudnienia miało znaczenie.

[KONKURS]

Razem z nami propaguj ideę „Otoczenie ma znaczenie”. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z sześciu produktów My Mug Company – motywujący kubek lub filiżankę na poranną kawę w biurze.

Aby wziąć udział w konkursie, opublikuj w serwisie Instagram zdjęcie, prezentujące Twoje miejsce pracy – biurko, biuro lub przestrzeń, w której pracujesz. Koniecznie oznacz zdjęcie #otoczeniemaznaczenie oraz @goldenlinepl, byśmy mogli je znaleźć.

Na zdjęcia czekamy do 30 czerwca 2015 roku do godziny 15:00. Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj. Wyniki pojawią się w aktualizacji tego wpisu w ciągu 24 godzin od zakończenia konkursu.

[AKTUALIZACJA, 01.07.2015, g. 14:00]

Konkurs wygrywają użytkownicy serwisu Instagram:

@agencja_zatrudnienia_crafts

@piekniejestzyc

@alexeli_91

@kasiapszonicka

@lisiepole

@sliwkamarta

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!

W celu odebrania nagrody, prosimy o kontakt na adres: marketing@goldenline.pl

Zdjęcie: Anna Głowacka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.