Konferencja Kadry bez granic

Szukasz inspiracji do codziennych wyzwań w obszarze kadr czy HR? Weź udział w konferencji Kadry bez granic już 2 października w Warszawie

Strategiczną rolę w przekształceniu dotychczasowej kultury organizacyjnej na kultury spadły na pracowników kadr i HR – mówi orgnizatorka konferencji Monika Olszewska. – Organizacja pracy zdalnej, motywowanie i wsparcie w nowej rzeczywistości zawodowej, a to wszystko w zmiennym i niepewnym otoczeniu, gdzie cyfryzacja pracy stała się kluczowa i często niezbędna do przetrwania firmy. To tylko niektóre z wyzwań o jakich powiemy podczas IV edycji konferencji Kadry bez granic.

W sobotę 2 października 2021 zapraszamy do udziału w IV edycji konferencji Kadry bez granic, gdzie wraz ze znakomitymi ekspertami poruszymy kwestie najbardziej istotne w nowej, postpandemicznej rzeczywistości. Wydarzenie będzie okazją do wymiany (także trudnych) doświadczeń, poznania trendów i znalezienia nowych, unikalnych rozwiązań na wielu płaszczyznach. Wskażemy wyzwania i perspektywy,  przekażemy podpowiedzi, gotowe wskazówki i nowatorskie strategie, a poprzez wymianę doświadczeń i dobrych praktyk z pozostałymi uczestnikami, doprowadzimy do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.kadrybezgranic.eu Zapisy i bilety są dostępne TUTAJ.

Goldenline jest partnerem wydarzenia.