Pokaż, czym jest Siła doceniania

Przekonaj się, co sprawia, że czujemy się docenieni. Weź udział w badaniu z nagrodami i powiedz, co motywuje Ciebie do pracy

Pracownicy, którzy czują się doceniani, są znacznie bardziej zadowoleni ze swojej pracy, a zadowolony pracownik to najlepszy ambasador pracodawcy. Wg raportu Indeks doceniania 2019 swoje miejsce pracy poleciłoby znajomemu 69% osób, które są doceniane i chwalone, a tylko 12% tych, które nie czują się doceniane. Dlatego właściwie każdy, kto zarządza nawet najmniejszym zespołem powinien dbać o kulturę doceniania w miejscu pracy.

HRM Institute już od kilku lat angażuje się w promocję tematu doceniania w pracy wśród pracodawców. W tym roku organizujemy projekt Siła Doceniania, na który składają się: badanie, raport, ebook oraz konferencja online. Partnerem całego projektu jest PKO Bank Polski.

Celem projektu jest uświadomienie pracodawcom znaczenia doceniania w pracy, a także szerzenie dobrych praktyk. W projekcie badamy także znaczenie feedbacku i radości w pracy. Chcemy, żeby każdy pracodawca wiedział, dlaczego warto wdrażać te elementy do kultury firmowej, a także, jak to robić. Dlatego zapraszamy użytkowników Goldenline do udziału w badaniu z nagrodami – mówi Anna Macnar, organizatorka projektu Siła Doceniania.

Badanie trwa do 20 kwietnia. Każdy chętny uczestnik badania otrzyma bezpłatne podsumowanie z najważniejszymi wynikami. Może także wygrać jedną z nagród:

  • 10 bonów Sodexo po 100 zł każdy
  • 10 eleganckich planerów B5
  • 5 książek biznesowych

Wypełnienie ankiety zajmie około 8 minutUdział w badaniu jest całkowicie anonimowy. Jeśli chcesz wygrać nagrodę, organizator badania przekieruje Ciebie do innej ankiety, niepowiązanej z odpowiedziami na pytania.