Jak w miesiąc zmienić swoje życie?

Czy 30 dni wystarczy, by wprowadzić zmiany do swojego życia? Co zrobić, by lepiej funkcjonować zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej? Na to pytanie w swojej książce odpowiada Edyta Zając. Zobacz, od czego zacząć zmianę życia na lepsze

Miesiąc na zmianę życia zawodowego

Na zmiany nigdy nie jest za późno. Postanowienia noworoczne, plany na kolejny rok, miesiąc czy tydzień… Co chwilę w głowie rodzą się nowe pomysły, jednak często brakuje nam odwagi do ich realizacji. Ile razy planowaliśmy zacząć coś… od poniedziałku, od Nowego Roku, od rocznicy urodzin? No właśnie! A gdyby tak przestać planować i od razu zacząć działać? Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Przestań planować i zacznij realizować

Planujesz zmienić pracodawcę, ale nie robisz nic w tym kierunku? Zacznij przeglądać oferty pracy, uaktualnij swój profil zawodowy w social mediach i przejdź do działania. Samo planowanie nie wiele wnosi, ważna jest realizacja, co potwierdza książka „30 Dni do Zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni.” autorstwa Edyty Zając.

Zmień życie w 30 dni

Życie jest nieustanną zmianą. Rodzimy się maleńcy i bezbronni, rośniemy, zdobywamy nowe umiejętności, dojrzewamy, podejmujemy poważne obowiązki, starzejemy się. Świat wokół nas też nie trwa nieruchomy. To naturalne? W życiu nic nie jest stałe i nic nie jest wieczne. Niby to wiesz, ale czy czasem nie masz niepokojącego wrażenia, że owszem, ktoś stoi w miejscu? Ściślej Ty. Czasy się zmieniają, ludzie się rozwijają, a Ty w swoich oczach wciąż powtarzasz te same, mało efektywne, schematy zachowań?

Chcesz zmienić swoje życie zawodowe? Z e-bookiem: Zawodowy rozwój zmiany będą łatwiejsze!

Najwyższa pora coś zmienić!

Książkę Edyty Zając potraktuj jak osobisty przewodnik na najbliższe 30 dni i… zmień się. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało Twoje życie jutro, za miesiąc i za rok. Im bardziej odwlekasz zmiany na lepsze, tym dłużej stoisz w miejscu. Nie trać więcej czasu na planowanie lepszego życia, tylko zacznij nim żyć.

30 dni do zmian

Zmiana życia w 4 tygodnie

A gdyby tak wprowadzać zmiany tydzień po tygodniu? Autorka książki poleca metodę małych kroków do wielkich zmian. Zacznij od wyrzucania. Temu poświęć pierwszy tydzień. Potem przejdź do próbowania nowych rzeczy. To będzie Twój kolejny, siedmiodniowy krok ku zmianie. W następnym tygodniu spróbuj perfekcyjnego stylu życia. Wreszcie – przygotuj się do funkcjonowania według planu i w sposób zorganizowany (tak, to działa!). A na koniec naucz się adaptować do niespodziewanych zmian i oczekuj kolejnych! Wykorzystaj nadarzające się okazje i zmień swoje życie zawodowe oraz prywatne.

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!