GoldenLine od kuchni

GoldenLine.pl to serwis, którego podstawą istnienia są ludzie i to w dwóch wymiarach! Bez użytkowników nasz serwis nie miałby racji bytu, ale też z drugiej strony siłą GoldenLine jest i zawsze była zwariowana ekipa Goldenowiczów. Już od prawie 10 lat z powodzeniem łączymy pracowników z pracodawcami i odwrotnie.

Postanowiliśmy pokazać GoldenLine od kuchni – kto stoi za serwisem i w jakich warunkach powstają nowe rozwiązania, z których korzystają pracownicy i pracodawcy w całej Polsce. To też miejsce, gdzie my sami będziemy zbierać elementy naszej unikalnej tożsamości. Czy jesteśmy miejscem dla wszystkich? Zdecydowanie nie. W trakcie rekrutacji zawsze podkreślam, że jesteśmy w sytuacji wzajemnego poznawania się z kandydatem. I to jest dwustronny wybór. Takie podejście sprawia, że GoldenLine zawsze tworzy zgrana ekipa!

Sam pomysł na GoldenLine narodził się w Akademiku Politechniki Warszawskiej w głowie Mariusza Gralewskiego, który potem we współpracy z kolegami zaowocował pierwszą wersją serwisu. Powoli coraz więcej osób dołączało do ekipy.

Przez ten czas ekipa GoldenLine się zmieniała – dołączały nowe osoby, czasem ktoś odchodził. Są wśród nas osoby, które pamiętają same początki i takie które dołączyły w ostatnich dniach. Najpierw byliśmy ekipą stricte studencką (z małymi wyjątkami, ale nikomu wieku wypominać nie będziemy!), teraz wśród nas coraz więcej rodziców. Wiele zmian było, ale esencja wciąż ta sama! Cenimy sobie dobrą, niebanalną atmosferę, lubimy spędzać ze sobą czas nie tylko w pracy, ale i poza, a niektóre relacje ewoluują do przyjaźni na całe życie. Tworząc GoldenLine dobrze się przy tym bawimy.

Mamy kolorowe, zaprojektowane pod nas biuro i owszem można pobujać się u nas na hamaku, ale mamy świadomość, że nie miałoby to większego znaczenia, gdyby nie ludzie, którzy w tym biurze działają i codziennie tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Na pewno mamy wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach, introwertyków, ekstrawertyków, osoby o różnorodnym poczuciu humoru, czynnych muzyków, sportowców, pomysłowych Dobromirów i geeków. Cenimy sobie elastyczność. Naszym wspólnym mianownikiem jest przedsiębiorczość, to, że zależy nam, aby robić rzeczy ważne i pasja – lubimy to, co robimy.

W sekcji GoldenLine od kuchni będziemy pokazywać jak wygląda nasza niecodzienna codzienność, kogo można spotkać u nas na korytarzach i dzięki jakim elementom przychodzimy tu z radością. Mamy sporo szczęścia, że pracujemy w takim miejscu, ale przede wszystkim możemy sobie nawzajem za to podziękować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.