GoldenLine na TEDxWarsawPresidentialPalace

GoldenLine dumnie wspiera TEDxWarsawPresidentialPalace. To wyjątkowa konferencja, pełna inspirujących tematów i osób, a my lubimy być obecni we wszystkim co pełne nowych możliwości.

Skrót TED pewnie obił się o uszy niejednemu, a możliwe, że część przeszła obok obojętnie i wciąż pozostaje on tajemnicą. To inicjatywa, która bez wątpienia jest warta uwagi i dlatego  sponsorujemy wydarzenie, które w ramach TEDx odbędzie się w najbliższy czwartek w Warszawie!

Historia TED sięga 1984 roku, kiedy to w Kalifornii została zorganizowana pierwsza konferencja szerząca „idee warte rozpowszechniania”. Nazwa jest skrótem pochodzącym od słów technology, entertainment i design, a spotykane w Polsce „x” obok nazwy TED symbolizuje wydarzenia organizowane lokalnie i niezależnie od rodzimych spotkań amerykańskich. Obok tematów związanych z technologią występują tu także zagadnienia dotyczące nauki i kultury, choć TED wciąż poszerza swoje horyzonty, bo w ciągu 30 lat poruszane były tematy z niemal każdej dziedziny życia. Konferencje TEDx w Polsce organizowane są w kilku największych miastach i cieszą się dużym zainteresowaniem.

W najbliższy czwartek, 29 maja, w Warszawie odbędzie się specjalna edycja TEDx, mianowicie TEDxWarsawPresidentialPalace. Jak sama nazwa wskazuje, wydarzenie odbędzie się w Pałacu Prezydenckim. To wyjątkowe miejsce od lat jest lokalizacją najważniejszych wydarzeń politycznych i kulturalnych, nic więc dziwnego, że tym razem ugości między innymi przedstawicieli nowych technologii, które odgrywają tak istotne role w dzisiejszym świecie. Wśród prelegentów pojawią się same kreatywne osobistości, inżynier Piotr Voelkel, niewidomy zdobywca górskich szczytów Paweł Urbański, Beata Petkowa z projektem Warszawiacy Międzypokoleniowo, a także młodzi programiści – Iza, Patryk i Nikodem – uczniowie szkół podstawowych, którzy czas przed komputerem spędzają kodując programy oraz inni kreatywni.

W trakcie czwartkowych warsztatów będziemy mieli okazję podzielić się naszą wiedzą! Odkryjemy przed Wami tajniki efektywnego networkingu i wyślemy w podróż po pamięci przyszłości. Agnieszka Zawadka, marketing manager GoldenLine, przeprowadzi warsztat z nawiązywania relacji zawodowych, a  Karol Traczykowski, szef działu IT GoldenLine, pokaże jak zaplanować swoją przyszłość i skutecznie osiągać cele. Brzmi interesująco? Koniecznie wpadnijcie, bo chcemy Was poznać!

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.