FRRuuu dla zdrowia

To już druga edycja rowerowej gry miejskiej, która dba o zdrowie psychiczne i fizyczne uczestników, współpracę wewnątrz zespołów i integrację, przyczyniając się do ograniczania negatywnego wpływu na środowisko. Aż 2000 pracowników pokona blisko 45 tysięcy kilometrów na rowerach

węgla. Razem przejadą łącznie długość równika, by wspierać działania proekologiczne. Rowerowa gra miejska to nie tylko eko-inicjatywa, bo dbanie o naturę to również dbanie o nas samych. FRRuuu promuje aktywność fizyczną, a korzystając z roweru wzmacniamy nie tylko kondycję, ale również serce, układ krążenia, a nawet wydolność płuc. Ważne jest, by zadbać o dobrostan psychiczny i samopoczucie pracowników, dlatego gra polepszy relacje między uczestnikami, utrwali grunt budowanych przez nich relacji i będzie miała charakter well-beingowy. Uczestnicy gry zadbają zarówno o zdrowie swoje jak i planety! Gra miejska FRRuuu jest na tyle wyjątkowe, że została nominowana do MP Power Awards (Projekt roku w kategorii „Integracja”).

FRRuuu to gra, w której 4-osobowe drużyny mają do pokonania trasę o długości 25 – 30 km, wypełnionej niespodziankami, wyzwaniami i zadaniami, za które uczestnicy dostają punkty. Nie liczy się czas pokonania trasy, a współpraca, zaangażowanie i poprawne odpowiedzi. Każdy z pracowników będzie miał zapewnione nielimitowane pyszne i zdrowe przekąski od firmy Frisco. Na trasie na uczestników czekać będą niespodzianki oraz dostęp do dedykowanej aplikacji, która zawiera mapę i zadania czekające na uczestników. Dzięki MPWiK i ich nielimitowanej kranówce uczestnicy ograniczą zużycie plastiku. W grze mogą wziąć udział również pracownicy nie posiadający własnych rowerów. Specjalnie dla nich dostępne będą kody na rowery od Nextbike. Na zwycięzców FRRuuu czekają nagrody, o które zadbały między innymi firma Robyg – jeden ze sponsorów wydarzenia. W evencie, który łączy ze sobą ruch i zdrowe nawyki żywieniowe, nie mogłoby zabraknąć wsparcia takich firm jak Multisport, Pyszne.pl i Scalo.

Jeżeli czujesz, że i Ty chcesz mieć realny wpływ na swoje zdrowie i przyczynić się do zalesienia Polski, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc – dołącz do FRRuuu! Na event we Wrocławiu, możesz zapisać się do piątku (16.09.2022 r.), do godziny 16:00. Jeżeli nie możesz pojechać w tym terminie, to wciąż nic straconego. W tym roku, wydarzenie odbywa się dwóch miastach – we Wrocławiu i w Warszawie (24.09.2022 r.) – zapisy na warszawską integrację możliwe są do piątku 23.09.2022 r.

Wejdź na stronę https://bit.ly/3Qu1rEM i poFRRuuuń w największej firmowej integracji przez Wrocław lub Warszawę. A może będziesz tu i tu?

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!