#fotorelacja październik

Ani się obejrzeliśmy, a minął październik. W GoldenLine czas płynie szybciej mimo że jedną dobę w miesiącu udało nam się wydłużyć o godzinę. Studenci wrócili na uczelnie, a my wyszliśmy do nich, biorąc udział w targach w kilku miastach. Byliśmy na imprezie firmowej i wielu konferencjach, nie zabrakło też chęci i zapału do sportowych rywalizacji!

Pojawiliśmy się w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Przekonywaliśmy, że pokazując się w GoldenLine, młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy budują swój profesjonalny wizerunek i zwiększają szansę na otrzymanie pracy. Zainteresowani mogli zrobić sobie profesjonalne zdjęcie na profil w GoldenLine.

Future3, Gdańsk

Targi_Future_GoldenLine02 Targi_Future_GoldenLine04Targi_Future_GoldenLine07 Targi_Future_GoldenLine05 Targi_Future_GoldenLine06

Targi MASTER AND MORE, Warszawa

master_and_more

Targi Career Expo, Poznań

TargiEXPOTargi Career EXPO

Nasze firmowe reprezentacje sportowe dzielnie walczyły o najlepsze tytuły w lidze firmowej piłki nożnej i siatkówki.

pazdziernik_w_GoldenLine-pilka pazdziernik_w_GoldenLine-pilka01 pazdziernik_w_GoldenLine-pilka03 pazdziernik_w_GoldenLine-pilka02
DSC_0884DSC_0939DSC_0967DSC_0800

W połowie października wybraliśmy się na całodniową imprezę firmową. Rywalizowaliśmy w konkurencjach sportowych i integrowaliśmy się bardziej. Pełną fotorelację można obejrzeć tutaj.

Impreza_GoldenLine11Impreza_GoldenLine06Impreza_GoldenLine13Impreza_GoldenLine03

Kolejnym powodem do wspólnego imprezowania jest Halloween. W firmie kilka dni wcześniej niż w kalendarzu. Chętni poprzebierali się i oddali się w ręce naszej firmowej charakteryzatorki. Co z tego wyszło? Aż strach się bać… ;)

04 03 02 01

W październiku dużo uczyliśmy – siebie i innych. Oscarowe selfie powstało na szkoleniu Briana Tracy w Warszawie.

brian_tracyKarol Traczykowski opowiadał o metodzie V2MOM na konferencji AgileByExample.
agileNatomiast o marketingu w sukcesie branży HR słuchaliśmy i mówiliśmy w Gdyni.
mktg_w_sukcesie_hrTo był bardzo intensywny miesiąc. Ciekawe co nam przyniesie listopad! ;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.