#fotorelacja marzec

Marzec w GoldenLine upłynął oczywiście bardzo szybko. Dopiero co szykowaliśmy upominki z okazji Dnia Kobiet, chwilę później witaliśmy wiosnę i już za moment żegnamy trzeci miesiąc roku. Ciekawi jesteśmy, co przyniesie nam drugi kwartał, tymczasem wspominamy mijający czas.

W marcu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nasze klientki otrzymały mały upominek. Mamy nadzieję, że osłodziliśmy Wasz dzień!

Dzień Kobiet w GoldenLine

Nie zapomnieliśmy również o Dniu Mężczyzny. Dziewczyny z biura przygotowały dla wszystkich chłopaków ręcznie robione ciasteczka. Niestety nie dowiedziałyśmy się, czy były smaczne, bo zniknęły w ekspresowym tempie. ;)

Dzień Mężczyzn w GoldenLine

Marzec obfitował w wydarzenia, na których pojawił się GoldenLine. Gosia Wojciekiewicz oraz Jacek Krajewski wystąpili podczas CareerExpo we Wrocławiu i Katowicach. Podczas wydarzenia Aula Polska, Miłosz Ryniecki opowiadał, jak w efektywny sposób rektutować do startupów. Nie zabrakło nas również na Warszawskich Dniach Informatyki, Kongresie Online Marketing i na EB Masters w Krakowie.

GoldenLine na Career Expo GoldenLine na WDI

Tego nie mogliśmy przegapić! Dzięki Zbyszkowi, byliśmy zaopatrzeni w profesjonalny teleskop i wyszliśmy oglądać  zaćmienie słońca. Było warto!

Zaćmienie słońca

W kwietniu mamy nadzieję poczuć prawdziwą wiosnę. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.