#fotorelacja marzec

Kolejny kwartał za nami, co się działo w marcu w GoldenLine? Zobaczcie naszą krótką fotorelację!

W tym miesiącu mieliśmy wiele okazji do świętowania, 8 marca obchodziłyśmy Dzień Kobiet, z tej okazji każda z nas przychodząc rano do biura miała miły prezent na biurku :) Chłopcy, spisaliście się na medal – dziękujemy!

resize

Marzec upłynął nam pod hasłem dzieleni się wiedzą i wspierania studentów w tym, aby ich CV było na medal! Uczestniczyliśmy aż w czterech Dniach Kariery organizowanych przez AIESEC. Nasza Goldenowa ekipa podróżowała po Polsce (Włocław, Gdańsk, Kraków i Warszawa) żeby pomóc jak największej ilości osób w konsultacji CV.

targi

 

Znaleźliśmy też trochę czasu na zabawę- 15 marca świętowaliśmy 15 urodziny portalu GAZETA.PL – impreza odbyła się w klimacie Superbohaterów, a zabawa trwała do późnych godzin nocnych;)

impreza

W marcu byliśmy również obecni w mediach – Agnieszka Napora udzieliła wywiadu w Polskim Radiu 24 na temat kłamstw w CV, wywiad dostępny tutaj: http://www.polskieradio.pl/130/2788/Artykul/1597510/

Wielokrotnie już wspominaliśmy, że nasze kolorowe biuro jest dostępne dla dzieci Goldenowych pracowników. Ostatnio odwiedził nas bardzo miły gość i zadomowił się w jednej z budek telefonicznych. Czyżby rósł nam nowy członek ekipy sprzedażowej? :)

zdjęcie 4(2)

Początek kwietnia przyniósł piękną wiosenną pogodę, trzymajmy kciuki, żeby było tak codziennie!!!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.