#fotorelacja listopad

Listopad to taki szary i smutny miesiąc, słońca nie widać, światło trzeba zapalać już o 14 i wszyscy, jak Muminki, najchętniej zapadliby w sen zimowy. Ponuro, zimno, pesymistycznie i źle. Ale, ale… nie w GoldenLine! Nasz listopad minął naprawdę przyjemnie! Kontynuowaliśmy spotkania ze studentami, dzielnie walczyliśmy o zwycięstwa w siatkówkę, noga naszego człowieka stanęła na Antarktydzie (!) oraz… przygotowywaliśmy pewną niespodziankę! Prosimy o chwilę cierpliwości, w grudniu zdradzimy szczegóły.

Tym razem studencko odwiedziliśmy Wrocław, Kraków i Katowice. Zwracaliśmy uwagę młodych ludzi na budowanie ich wizerunku w internecie i przekonywaliśmy, że GoldenLine jest dobrym do tego narzędziem. Tradycyjnie już, zainteresowani mogli zrobić sobie profesjonalne zdjęcie na profil w GoldenLine.

Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLineListopad w GoldenLine

Nasza dzielna reprezentacja w siatkówkę wygrała kolejny mecz! Gratulujemy i kibicujemy dalej! Więcej o drużynie przeczytacie tutaj.

Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine

Dział Customer Care wybrał się na kręgle – była to nagroda w jednym z konkursów na naszej integracyjnej imprezie w październiku.

Listopad w GoldenLine

Wszyscy lubimy podróżować, ale nieczęsto się zdarza, że człowiek z firmowej ekipy wyrusza aż tak daleko. W listopadzie udało się zdobyć Antarktydę!

Listopad w GoldenLine

No i nasza niespodzianka… Listopad był bez wątpienia miesiącem przygotowań. Możecie zgadywać, ale na razie niczego nie zdradzimy, prócz tego, że było mocno muzycznie! ;)

Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine Listopad w GoldenLine

Do zobaczenia w grudniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.