#fotorelacja kwiecień

Kwartał drugi rozpoczęliśmy pełną parą, ruszyły nowe projekty i z dużą dozą energii przystąpiliśmy do ich realizacji. Zobaczcie co działo się w naszym biurze w kwietniu! :)

Od kwietnia możecie znaleźć nas na Instagramie! Jeśli jesteście ciekawi jak nasza praca wygląda „od kuchni” śledźcie @goldenlinepl :)

PicMonkey Collage

W tym miesiącu pojawiliśmy się na 4developers – jednym z największych wydarzeń dla programistów, architektów, koderów i nie tylko. Byliśmy jednym z partnerów konferencji, a także sponsorem strefy Game Zone. Było to miejsce relaksu, w którym uczestnicy mogli odpocząć między prelekcjami. Sebastian Grodzicki z GoldenLine opowiedział jak zbudować architekturę serwisu, która nie jest podatna na niedostępność z powodu awarii jednego z elementów. Kto był, ten wie że było warto! :)

11161363_10153426172485116_7645568507689868514_n

W kwietniu odwiedziliśmy naszych klientów i m.in. trafiliśmy do Wrocławia. Ponieważ pogoda dopisywała, znaleźliśmy chwilę na krótkie zwiedzanie :)

IMG_4647

W trakcie Wieczoru Rekrutera wręczone zostały Nagrody Rekrutera, honorujące firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu szeroko rozumianych usług HR, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju i postrzegania całego środowiska rekrutacyjnego w Polsce. Karol Traczykowski, prezes GoldenLine, wręczył statuetki w kategorii Best Medium Recruitment Company. Po części oficjalnej nie mogło zabraknąć dobrej zabawy trwającej do rana ;)

PicMonkey Collage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.