#fotorelacja grudzień

Przez świąteczne przerwy i podsumowania roku, trochę spóźniona, ale za to pełna ciepłych wspomnień grudniowa fotorelacja! Sprawdźcie, co działo się u nas w ostatnim miesiącu roku :)

Podczas uroczystej gali 10 grudnia wręczono nagrody w II edycji konkursu EB Kreator, organizowanego przez serwis GazetaPraca.pl. GoldenLine był partnerem medialnym całego konkursu. Eksperci w dziedzinie mediów, rekrutacji oraz budowania marki pracodawcy przyznali tytuł EB Kreatora 2015 w pięciu kategoriach. Wśród nagrodzonych znalazły się marki: Clearcode, Fenomem, IKEA, Grupa PZU oraz STX Next. Całe wydarzenie poprowadził znany wszystkim Zygmunt Chajzer. 

PicMonkey CollagePoniżej możecie zobaczyć krótką relację z wydarzenia: 

Występy w telewizji stały się dla nas już obowiązkowym punktem w każdym miesiącu. Tym razem Jacek Krajewski opowiadał o różnorodnych pokoleniach, które obecnie spotykają się na rynku pracy.

Całe nagranie możecie obejrzeć tu: Miłego oglądania!

tvnW czasie świąt nie zapomnieliśmy również o prezentach dla naszych klientów. Otrzymali od nas koce, którymi można otulić się w mroźne wieczory oraz ręcznie robione, pyszne pierniczki.PicMonkey CollageMiło jest dawać prezenty, a jeszcze lepiej je otrzymywać ;) Tak zaadresowana koperta trafiła do naszego biura.91837f1d-74da-48ed-9e94-3b8026a64be0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.