Bieg Firmowy na start

Ostatnia sobota maja, upłynie pod znakiem niebieskiego serca Biegu Firmowego. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie we Wrocławiu oraz online – w całej Polsce, z dostępem do aplikacji mobilnej

Jubileuszowa edycja to również doskonała okazja na podsumowanie dotychczasowej działalności Biegu Firmowego – blisko 1 500 000 zł przekazanych środków finansowych na leczenie i rehabilitację 46. podopiecznych Fundacji Everest, ponad 66 tys. uczestniczek i uczestników z 2 200 zaangażowanych firm, o wielkich sercach.   

Wśród biegaczy można znaleźć drużyny, które udział w Biegu Firmowym mają wpisane w swoje DNA. – Kolejny rok z rzędu ekipa z 3M stanowić będzie najliczniejszą drużynę – łącznie pobiegnie aż 630 osób! Wśród członków naszego zespołu są nie tylko pracownicy, ale też superbohaterzy – podopieczni Niepublicznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaszkotlu. Dzieci biorą udział w tzw. rundzie honorowej, tym samym pomagając innym potrzebującym. Bo to właśnie charytatywny aspekt Biegu Firmowego jest dla nas wszystkich największą motywacją. Wspólnie tworzymy prawdziwy „dream team”!  – mówi Ewa Jaxa Jankowska CSR Specialist w 3M Wrocław.

Nowych zaangażowanych również brakuje. Przykładem takiej współpracy jest Boehringer Ingelheim.

Ta inicjatywa daje nam wspaniałą okazję do wspierania podopiecznych Fundacji Everest. Co więcej, Boehringer Ingelheim kieruje się chęcią nie tylko poprawy, ale również „przekształcenia” życia na lepsze. Dla nas istotne jest nie tylko leczenie chorób, ale również profilaktyka i dbanie o dobre samopoczucie. Udział w Biegu Firmowym daje nam szansę na wspieranie zdrowego stylu życia naszych pracowników i mieszkańców Wrocławia. – mówi Fatih Öztürk, Managing Director Business Services Center in Wrocław.

Dzień wydarzenia będzie tylko zwieńczeniem dotychczasowych przygotowań do Biegu Firmowego, bowiem wszyscy uczestnicy, trenowali od marca, kiedy trwał miesiąc wyzwań online w aplikacji mobilnej. Kwiecień poświęcony był umysłowi i treningowi mentalnemu, natomiast maj – treningom stacjonarnym z MultiSport.

Start sztafety stacjonarnej zaplanowany jest na godzinę 10:00, jednak do miasteczka biegowego warto udać się już wcześniej i zobaczyć oficjalne otwarcie Biegu Firmowego oraz uczestniczyć we wspólnej rozgrzewce. Organizatorzy zapraszają również do korzystania ze strefy integracyjnej, gdzie nie zabraknie miejsca na chillout, wellness czy miejsca dla najmłodszych. O godzinie 13:00 wystartuje również długo wyczekiwany po pandemii – Bieg Krasnala, gdzie najmłodsi uczestnicy, wystartują, aby pomóc 10. podopiecznym Fundacji Everest! Druga część dnia poświęcona będzie celebracji i wręczeniu nagród najlepszym drużynom, gdzie między innymi do wygrania są zegarki Garmin.

Jako Garmin tworzymy produkty z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu i różnorodnych dyscyplinach sportowych. Robimy to po to, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać czas, który poświęcają na realizację swoich pasji – dodaje Ola Kwarciak HR Manager z Garmin Wrocław. Uczestnicy biegu online, mogą pokonywać dystans przez całe 24h, z każdego miejsca na świecie.

Warto przypomnieć, że Bieg Firmowy w 2021 roku zdobył tytuł “Event roku” w kategorii CSR oraz nominację w kategorii Sport. Za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest Fundacja Everest, natomiast realizatorem jest Compani.

Szukasz pracy? Chcesz się rozwijać?
Goldenline to miejsce dla Ciebie!

centrum kariery cv dokumenty aplikacyjne działanie efektywność goldenline GoldenLine od kuchni IT kariera kariera zawodowa kompetencje marka osobista motywacja nowa praca nowe oferty pracy oferty pracy oferty zatrudnienia pandemia personal branding porada porady goldenline porady rekrutacyjne praca praca w IT praca zdalna pracownicy przegląd pracy rekrutacja rozmowa kwalifikacyjna rozmowa rekrutacyjna rozwój rozwój osobisty rozwój zawodowy rynek pracy sukces szukam pracy szukanie pracy umiejętności weekendowy przegląd pracy wynagrodzenia wynagrodzenie zarobki zatrudnienie zmiana pracy ścieżka kariery