8 najlepszych miejsc do coworkingu w Warszawie [INFOGRAFIKA]

Jak wynika z badania firmy Virgin Media Business, praca zdalna zyskuje na popularności. Zdaniem 5 tys. przebadanych przedsiębiorców, za 5 lat nawet 60 proc. pracowników będzie wykonywać swoje obowiązki poza siedzibą firmy. Oznacza to, że nie musimy się już pojawiać w pracy tak często, jak dotychczas.

Gdzie pracować, jeśli nie w biurze?

Modne biura to przeżytek. Coraz częściej do pracy będziemy się udawać do pobliskiej kawiarni, galerii handlowej, księgarni czy nad Wisłę. Możliwość pracy zdalnej to również okazja do skorzystania z przestrzeni coworkingowych, które oferują miejsce do pracy, kawę czy darmowy dostęp do Wi-Fi oraz drukarki.

Przestrzenie coworkingowe w ciągu kilku ostatnich lat zyskały na dużej popularności. Sprzyjają one nawiązywaniu kontaktów, dzięki czemu stają się przestrzeniami networkingowymi, owocującymi w nowe znajomości, pomysły i inicjatywy. To dla wielu przedsiębiorców, freelancerów czy specjalistów idealne miejsce do zmiany otoczenia, odświeżenia pomysłów czy przedyskutowania koncepcji z innymi osobami niezwiązanymi z projektem.

Przestrzenie coworkingowe organizują także cykliczne wydarzenia branżowe, na które zapraszają swoich odwiedzających – zarówno w roli prelegentów, jak i uczestników.

Miejsca do pracy w Warszawie. Tu możesz przyjść z laptopem i popracować