3 funkcje GoldenLine, z których prawdopodobnie nie korzystasz i dużo na tym tracisz

Goldenline daje wiele funkcji osobom szukającym pracy, które wspierają ten proces. Nie o wszystkich możesz wiedzieć, nie o wszystkich możesz pamiętać. Dlatego poniżej znajdziesz przypomnienie trzech funkcji, które będą wspierać Twoje działania.

1. „Szukam pracy”

Koniecznie zaznacz tę opcję na swoim profilu w GoldenLine. Rekruterzy, którzy przeszukują bazę profili, szukając pracowników, bardzo często w pierwszej kolejności kontaktują się z osobami, które wybrały tę opcję. Co więcej, mogą również skorzystać z opcji filtrowania profili, tak by w ich wynikach wyszukiwania pojawiały się tylko takie osoby. Jeśli więc szukasz pracy, a nie zaznaczysz tej opcji, rekruter może w ogóle Cię nie znaleźć. Chyba nie warto ryzykować, prawda?

2. Kreator CV

Osoby szukające pracy często mają problem ze stworzeniem swojego CV. Pojawiają się wątpliwości co do treści, jaka powinna się w nim znaleźć, ale też takie dotyczące wyboru odpowiedniej formy. Jeden i drugi aspekt jest bardzo istotny. Rady dotyczące treści znajdziesz tutaj. Porad dotyczących układu CV jest w internecie wiele, często są one bardzo zróżnicowane. Korzystając z Kreatora CV nie musisz zastanawiać się, które z porad są najlepsze. Szablon, który oferuje GoldenLine jest przygotowany we współpracy z rekruterami, możesz zatem być pewien, że spełni swoją rolę. Ważne, żebyś miał dobrze uzupełniony profil, a kreator zadba, by treść miała dobrą formę.

3. „Chcę tu pracować”

Proces poszukiwania pracy bardzo często kojarzy się tylko z wysyłaniem CV i czekaniem na telefon od rekrutera. Warto wiedzieć o tym, że możemy zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia pracy, jeśli będziemy działać bardziej proaktywnie. Jednym ze sposobów jest informowanie rekruterów o tym, że chcemy pracować w ich firmie. Na GoldenLine.pl zrobisz to w prosty i szybki sposób. Wystarczy znaleźć profil firmy, która Cię interesuje i kliknąć Chcę tu pracować”. Rekruterzy z tej firmy zobaczą Twój profil i będą mogli się z Tobą skontaktować.

Warto korzystać z narzędzi wspierających działania kandydatów, jakie dają serwisy społecznościowo-biznesowe. Dzięki nim możesz szybciej znaleźć pracę, ale dasz też szansę rekruterom na szybsze znalezienie Ciebie! Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.