Od ludzi dla ludzi, wyjątkowe wydarzenie CSR i ESG

Zapraszamy do zapisów na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi, które już 13 września w Krakowie! Event organizowany przez Fundację Pro NGO w krakowskim EXPO

Już 13 września w Krakowie przedstawiciele różnych branż i sektorów spotkają się po raz drugi, aby podnosić ważne społecznie tematy, nawiązywać relacje, wymieniać się doświadczeniami oraz dobrymi praktykami z zakresu CSR, ESG i zrównoważonego rozwoju.

Kolejny już raz sympatycy CSR, HR, zwolennicy ESG, innowacji oraz technologii, a także przedstawiciele NGO spotkają się, aby wspólnie podjąć dialog, wymienić poglądy i doświadczenia. Takie spotkania mają ogromną wartość, przełamują bariery, dają nowe możliwości i stwarzają okazję do poznania innego punktu widzenia, dlatego nie może Cię zabraknąć na wydarzeniu – mówi Jasiek Mela, mówca motywacyjny i ambasador Fundacji Pro NGO.

O wydarzeniu słów kilka

Wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi to inspirujące panele dyskusyjne, warsztaty i prezentacje, które poprowadzą eksperci i ekspertki poruszający zagadnienia branżowe, ale również trendy, nowinki czy wyzwania z ich obszarów. Na uczestników czekają najlepsze praktyki, wskazówki i rekomendacje, które będzie mógł wdrożyć w swojej organizacji. Jednak event to nie tylko wiedza, ale również okazja do networkingu i wymiany doświadczeń z innymi. Każdy z nas może nawiązać bezcenne kontakty, które wprowadzą biznes na wyższy poziom.

Eksperci, czyli wiedza od ludzi, dla ludzi

Podczas wydarzenia nie zabraknie wystąpień ciekawych prelegentów, których grono tworzą: Jasiek Mela, Dagmara Kołodziejczyk, Wiktor Doktór, Grzegorz Ludwin, Tina Sobocińska, Konrad Bujak, Ewa Bednarczyk, Adam Piwek, Agnieszka Zaręba, Jacek Lojarz, Hanna Bednorz, Michał Wyszyński, Agnieszka Tobota, Dominika Hapek i Wojciech Kaczmarczyk.

Na uczestników wydarzenia CSR i ESG – od ludzi dla ludzi, czekają trzy sale konferencyjne, do których zapisy odbywają się oddzielnie. To uczestnik decyduje, z której strefy skorzysta – jednak można wybrać tylko jedną z nich:

  • sala biznes – tematyka prelekcji dotyczyć będzie trendów, inspiracji, a także planowania przyszłorocznych działań z obszarów: CSR, HR i EB,
  • sala NGO – gdzie poruszane będą zagadnienia dotyczące współpracy z biznesem i budowania wizerunku,
  • sala technologie i innowacje – to przestrzeń dla przedstawicieli środowiska IT, nowych technologii, programistów oraz osób zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji.

Dodatkowo dostępne będą również przestrzeń targowa czy strefa networkingu.

Targi branżowe  to przestrzeń dedykowana dla firm odpowiedzianych społecznie, start-upów oraz przedstawicieli branży IT i nowych technologii, a także organizacji społecznych i JST.

Fundacja Pro NGO to organizacja, która od kilku lat działa na rzecz wzmocnienia trzeciego sektora, budowania relacji międzysektorowych oraz popularyzacji idei CSR i zrównoważonego rozwoju.

Wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi już 13 września w krakowskim EXPO! Nie może Ciebie zabraknąć! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Goldenline jest partnerem wydarzenia.

. prasówka benefity bezpośrednie poszukiwania biznes candidate experience CSR direct search eb employer branding goldenline goldenline.pl hr HRlink human research IT kandydat kariera konferencja konkurs marka pracodawcy nowości nowość ogłoszenia praca pracodawca pracownik prasówka przegląd mediów raport rekrutacja rekruter rozwój rynek pracy scena hr serwis social media trendy trendy hr webinar wizerunek wizerunek firmy wynagrodzenia wyszukiwarka kandydatów zatrudnienie zmiany

Zapisz się na newsletter HRlink
żeby otrzymać bezpłatny e-book
„ABC pożegnań z klasą”

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej