Dołącz do Konferencji Wellbeing w praktyce!

Już 10 maja 2023 r. zapraszamy na VI edycję konferencji „Wellbeing w praktyce”, organizowaną przez Wellbeing Institute. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie oraz online

Konferencja „Wellbeing w praktyce” to okazja, aby z pierwszej ręki poznać dobre praktyki liderów dbania o dobrostan pracowników. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele zwycięskich firm w organizowanym przez Wellbeing Institute konkursie „The Best of Wellbeing 2022”, czyli ING Hubs Poland (1. miejsce), mBank S.A. Polska (2. miejsce) i LUX MED (3. miejsce). W panelach dyskusyjnych zobaczymy także reprezentantów certyfikowanych organizacji, które uzyskały Certyfikat Wellbeing Leader 2023.

Weź czynny udział w tworzeniu konferencji!

W tym roku organizatorzy konferencji zapraszają wszystkich do jej współtworzenia poprzez możliwość zadawania pytań i sugerowania, jakie tematy z obszaru wellbeingu biznesowego powinny zostać poruszone przez ekspertów.

Zapytaj ekspertów o to, co dla Ciebie ważne.

– W przypadku tegorocznej edycji konferencji stawiamy na bardziej interaktywną formułę. Dlatego proponujemy wellbeingowcom i HR-owcom, aby zadawali pytania i wyrażali swoje potrzeby w kontekście zagadnień związanych z obszarem dobrostanu w organizacji. Chcemy, by było to wydarzenie dla ludzi, adresujące ich rzeczywiste wyzwania i najbardziej aktualne problemy. Obiecuję, że wyciągniemy z zaproszonych praktyków ile się da, aby znaleźć odpowiedzi i wydobyć esencję wellbeingu biznesowego. Jest to tym bardziej istotne, że o kwestii tej jest coraz głośniej w Polsce, co jest oczywiście pozytywne. Z drugiej jednak strony tworzą się wokół tego tematu pewne mity i bywa on spłycany – mówi Agata Pelc, Dyrektor Zarządzająca Wellbeing Institute.

Event z ogromną dawką wiedzy!

Zaproszeni liderzy i eksperci z różnych branż pochylą się nad zaproponowanymi przez wellbeingową społeczność zagadnieniami podczas paneli dyskusyjnych. Uczestnicy konferencji mogą zatem liczyć na dużą dawkę praktycznej wiedzy, rozwiązań i inspiracji dla biznesu. Będą mieli także okazję zapoznać się z najnowszymi trendami odnośnie wellbeingu oraz wymienić się spostrzeżeniami z życia własnych firm.

Na uczestników czekają prelekcje managerów odpowiedzialnych za dobrostan ludzi w polskich firmach oraz panele dyskusyjne z ich udziałem. W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie Marek Kamiński, zdobywca biegunów, innowator, ekspert z dziedziny motywacji i odporności psychicznej.

Więcej informacji o programie konferencji, zaproszonych gościach oraz możliwości kupna biletów w promocji do 30 marca na stronie wydarzenia.

Partnerem merytorycznym konferencji „Wellbeing w praktyce” 2023 jest Wellbee, platforma online dającą dostęp do spersonalizowanej psychoterapii, prowadzonej przez wyselekcjonowanych specjalistów.

Goldenline jest patronem medialnym wydażenia.