Premiera e-booka People Innovation

Najlepsze projekty HR w Polsce wybrane! Dowiedz się, jakie działania EB możesz podjąć w swojej organizacji i ucz się od najlepszych. Pobierz e-book opisujący laureatów konkursu People Innovation. Znajdziesz w nim 20 najlepszych praktyk HR, które inspirują do działania

E-book People Innovation już jest!

Druga edycja People Innovation za nami! Laureaci zostali wybrani, a najlepsze projekty HR w Polsce nagrodzone. Jakie praktyki warto zastosować w swojej firmie, aby odnieść sukces na miarę zwycięzców tegorocznego konkursu? W e-booku People Innovation znajdziesz 20 najlepszych pomysłów na udane działania employer brandingowe, z których inspiracje powinni czerpać zarówno specjaliści branży HR, jak i pracodawcy.

Jak dbać o dobrostan pracowników? Jakie działania podjąć, by ulepszyć onboarding i sprawić, że nowozatrudnione osoby poczują się częścią zespołu i całej organizacji? Laureaci drugiej edycji konkursu People Innovation i ich nietuzinkowe pomysły zostały opisane w dostępnym do pobrania e-booku.

Ucz się od najlepszych! Pobierz e-book People Innovation!

Pobierz e-booka i zainspiruj się najlepszymi projektami HR w Polsce

Chcesz zmienić swoją firmę? Z e-bookiem People Innovation wprowadzenie korzystnych zmian będzie dużo łatwiejsze. Pobierz premierowy egzemplarz i ciesz się kopalnią wiedzy o projektach HR… a potem wprowadź podobne innowacje do swojej organizacji! Pionierzy najlepszych rozwiązań szczegółowo opisali swoje dokonania, które pozytywnie wpłynęły na funkcjonowanie ich firm.

Co znajdziesz w e-booku People Innovation?

Oprócz case study 20 najlepszych pomysłów HR w Polsce, które zostały wyłonione dzięki konkursowi People Innovation, w e-booku znajdziesz specjalistyczne artykuły od organizatorów i sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia. Oprócz tego poznasz plany na dalszy rozwój People Innovation w przyszłości. Może w następnej edycji to właśnie Twój projekt okaże się numerem 1!

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej