Zgłoś swoją firmę do „The Best of Wellbeing 2022”

Uważasz, że warto dzielić się ze światem dobrymi praktykami HR? Prowadzicie działania na rzecz dobrostanu pracowników w organizacji? Nie czekaj i już teraz zgłoś swoją firmę do III edycji konkursu „The Best of Wellbeing 2022”

Celem Konkursu jest dzielenie się dobrymi praktykami ukierunkowanymi na podniesienie poziomu wellbeingu (dobrostanu) ludzi w pracy, inspirowanie a także pokazanie, że człowiek powinien znajdować się w centrum organizacji. 

Liczą się czyny

Dla kogo jest ten konkurs? W „The Best of Wellbeing 2022” może wziąć udział każda organizacja, która dba o dobrostan swoich pracowników. Wydajecie duży budżet na program wellbeingu czy nie ponosicie kosztów? Jest Was 5 czy 1000 osób? To nieistotne! Liczy się tylko to, że dbacie o swoje samopoczucie i chcecie się tym dzielić.

Zgłoszone projekty będzie oceniać eksperckie jury w składzie: Agata Pelc, Agnieszka Czerkawska, Artur Dzięgielewski, Anna Józefczyk, Małgorzata Miodońska, Dorota Molek-Winiarska, Olga Szepelak-Denes, Anna Podlewska, Joanna Kwas, Arkadiusz Kuchto i Izabela Kluzek-Kot.

Jak dokonać zgłoszenia? Wypełnij formularz na stronie konkursu. Poczekaj na regulamin i szczegóły zgłoszenia, a później wykonaj następny krok! Do końca stycznia 2023 roku jury wybierze zwycięzców, których poznamy w marcu podczas konferencji „Wellbeing w praktyce”

Etap zgłoszeń trwa do 12 grudnia 2022 r.:

Goldenline jest partnerem konkursu.

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
Digital HR

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej