Webinar: Punkty styku z kandydatem, czyli jak kształtować Employer Branding

Za nami HRśroda, której tematem przewodnim był Employer Branding. Podczas webinaru zaprezentowaliśmy również rozwiązania Goldenline, które pomagają w codziennej pracy HR. Pobierz VOD

  • Jak zadbać o spójność i efektywność punktów styku z kandydatem?
  • Jak wykorzystać narzędzia rekrutacyjne i marketingowe w efektywnym dotarciu do kandydata?

To tylko niektóre z wielu pytań, na które poszukaliśmy odpowiedzi wspólnie z ekspertami w ramach bezpłatnego spotkania na temat Employer Brandingu.

Gościnią naszej ekspertki Katarzyny Podolskiej (Goldenline) była Tina Toutounchi, Head of Employer Branding w Performante.

Tina Toutounchi – Manager ds. HR i EB z doświadczeniem na rynku polskim, niemieckim i kolumbijskim. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz Employer Branding Masters na Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalistka HR w zakresie rekrutacji, Employer Brandingu oraz komunikacji. Swoją przygodę z EB rozpoczęła w firmie Viessmann w Berlinie. Obecnie koordynuje zespół odpowiedzialny za Employer Branding w agencji digitalowej Performante. Odpowiada za wizerunek agencji, tworzy strategie komunikacji EB dla jej międzynarodowych klientów, a także czuwa nad ich egzekucją. 

Zapisz się na newsletter Goldenline

i uzyskaj dostęp do nagrania z webinaru

Punkty styku z kandydatem, czyli jak kształtować Employer Branding

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej