Publikuj ogłoszenia wygodniej na Goldenline

W Goldenline cały czas zmieniamy się, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu jeszcze skuteczniejszych efektów w pracy rekrutera i EB Managera. Dlatego już teraz możesz skorzystać z nowego i wygodnego narzędzia do sprawnego publikowania ogłoszeń na Goldenline 

Co zapewnia ostatnia zmiana? Zależy nam na zwiększeniu efektywności Twoich ogłoszeń. Teraz będą one bardziej czytelne dla kandydatów dzięki nowoczesnemu layoutowi, jeszcze lepiej dopasowanemu do urządzeń mobilnych i potrzeb wskazywanych przez osoby poszukujące pracy. 

Nowe ogłoszenie, większe zasięgi 

Zmieniliśmy nie tylko grafikę naszych ogłoszeń. Otrzymasz możliwość dodania bezpłatnie parametrów, po których często wyszukują propozycje pracy użytkownicy naszego portalu. Nowy panel do samodzielnej publikacji ogłoszeń na Goldenline umożliwi Ci:  

  • skorzystanie z nowych znaczników i etykiet, 
  • graficzną prezentację korzyści i benefitów, 
  • rozbudowanie informacji dot. wysokości pensji, jej waluty, wymiaru czasu pracy, rodzaju umowy, 
  • rekrutację bez konieczności załączania CV, z możliwością wskazania numeru telefonu lub umieszczenia kontaktu do rekrutera jako alternatywnej ścieżki kontaktu dla zainteresowanych pracą. 

Jakie korzyści daje Tobie panel do samodzielnej publikacji ogłoszeń?  

  • wykorzystujesz proste i intuicyjne narzędzie, 
  • publikujesz oferty o dowolnej porze (bez konieczności kontaktu ze specjalistą), 
  • możesz edytować ogłoszenie w dowolnym momencie.  

Wybierz ofertę dla siebie 

Zależy Ci na odświeżeniu oferty? Twoje ogłoszenie dotyczy wielu lokalizacji? Zastanawiasz się nad dodaniem do niego baneru lub personalizacją szaty graficznej? Sprawdź opcje, które dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

Do publikacji ogłoszeń na Goldenline konieczne jest posiadanie profilu pracodawcy w serwisie. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz – załóż konto już teraz i korzystaj z nowych ogłoszeń.  

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej