Zostań pracodawcą marzeń: Dream Employer 2022

Konkurs Dream Employer już po raz drugi wyłania najlepszych pracodawców. Zgłoś swoją organizację i poznaj potencjał swojej firmy

Czekamy na zgłoszenia małych, średnich i dużych firm, na każdym etapie rozwoju, które są lub chcą stać się miejscem pracy, które przyciągnie najlepszych kandydatów i utrzyma najlepszych pracowników. Konkurs Dream Empoloyer to nie ranking, ani wyścig o tytuł. To przestrzeń, gdzie wymieniamy się dobrymi praktykami, pokazujemy wzorce i przykłady jak budować wyjątkowe miejsca pracy.

W konkursie skupiamy się na czterech badanych obszarach:

  • Kultura i wartości
  • Przywództwo
  • Rozwój zawodowy
  • Dobrostan, well-being

To wokół tych obszarów zadajemy pytania w anonimowej ankiecie, którą otrzymają do wypełnienia Twoi pracownicy. Zadamy również 10 pytań opisowych, w których poprosimy Ciebie, jako pracodawcę o podzielenie się najlepszymi praktykami w tych tematach.

Na tej podstawie jury konkursu wyłoni Pracodawcę Marzeń. Każdy z uczestników Konkursu otrzyma  raport podsumowujący udział z cennymi wskazówkami od naszych ekspertów.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do połowy października. Wszystkie szczegółowe informacje o konkursie znajdziesz tutaj. Patronat nad konkursem objęło Goldenline.

Przeczytaj także:

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej