HRśroda: Employee Advocacy

Jak zadbać o to, aby pracownicy stali się firmowymi ambasadorami? Co zrobić, aby wykorzystać ten potencjał w rekrutacji? To tylko kilka pytań, na jakie poznaliśmy odpowiedź podczas HRśrody. Pobierz VOD

  • Co zrobić, aby wystartować z programem poleceń pracowniczych?
  • Jak angażować pracowników do mówienia o swojej organizacji?
  • W jaki sposób wykorzystać ATS z modułem poleceń pracowniczych na przykładzie HRlink?

To tylko niektóre zagadnienia, o których nasi eksperci porozmawiali podczas HRśrody 14 września. Podczas godzinnego spotkania pełnego niespodzianek i inspiracji nie zabrakło także specjalnej niespodzianki dla uczestników, którzy byli z nami live. Nie udało Ci się pojawić na żywo? Nic straconego. Każda osoba, która zapisała się na HRśrodę otrzyma zapis spotkania w formie VoD.

Gospodarzami spotkania byli ekspertka skutecznej rekrutacji Karolina Antczak z HRlink oraz Adam Piwek z HRlink i Goldenline.

– Angażowanie pracowników w mówienie o organizacji to dzisiaj jedno z wyzwań organizacji. Podczas naszego spotkania porozmawiamy o tym, jak robić to nie tylko w ramach procesów rekrutacyjnych, ale spojrzymy na to zagadnienie także z perspektywy budowania marki pracodawcy. Tradycyjnie też zaprezentujemy fragment naszego systemu ATS, HRlink, gdzie pokażemy moduł poleceń pracowniczych – mówi Karolina Antczak, ekspertka, którą usłyszymy podczas webinaru 14 września.

Zapisz się na newsletter HRlink

i uzyskaj dostęp do nagrania z webinaru

Employee Advocacy

Przeczytaj także: