TalentPool: odkryj talenty dla Twojej firmy

HRlink i Goldenline wprowadzają swój nowy produkt, który ma wspomóc rekruterów w procesie wyszukiwania jakościowych kandydatów. Krótsza i skuteczniejsza rekrutacja? Dzięki ogłoszeniu Goldenline z TalentPool to możliwe. Wypróbuj to innowacyjne rozwiązanie i odkryj talenty dla swojej organizacji 

TalentPool to narzędzie łączące działanie ofert pracy i wyszukiwarki kandydatów Goldenline. Ma pomóc w szybszym dotarciu do jakościowych kandydatów. Dzięki temu oszczędzasz czas, nie tracisz zasobów na przeglądanie niedopasowanych CV, a dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i algorytmów stworzonych przez ekspertów Goldenline, możesz cieszyć się dopasowanymi kandydatami. Wszystko sprawnie, w jednym miejscu i bez prowadzenia różnorodnych działań. 

Jak działa ogłoszenie Goldenline z TalentPool? 

  • Krok 1: Publikujesz ogłoszenie 
  • Krok 2: Algorytm wyszukuje dopasowanych kandydatów, do 50 w danej rekrutacji 
  • Krok 3: Otrzymujesz blind CV z bazy Goldenline 
  • Krok 4: Kontaktujesz się z zaproponowanymi kandydatami, zapraszając do rekrutacji 
  • Krok 5: Po akceptacji zaproszenia przez kandydata – otrzymujesz pełne CV, które procesujesz dalej. 

Od czego zależy liczba kandydatów w TalentPool? 

Liczba kandydatów, których otrzymasz w rekrutacji, odpowiada potencjałowi Twojego ogłoszenia porównanemu przez sztuczną inteligencję w bazie 3 000 000 użytkowników Goldenline. System wybierze najbardziej dopasowanych, uwzględniając:  

  • Miejsce pracy 
  • Podane branże 
  • Wskazane specjalizacje 
  • Wymagane umiejętności 
  • Nazwę stanowiska oraz jego alternatywy.  

Sztuczna inteligencja z myślą o Twojej rekrutacji 

Proces dopasowania będzie tym dokładniejszy, im ogłoszenie oraz uzupełnione informacje będą bardziej szczegółowe. Listę kandydatów otrzymasz automatycznie, bez konieczności samodzielnego przeszukiwania Goldenline direct searchem. Jedyne, co musisz zrobić, to na starcie połączyć swoje konto rekrutera z profilem na Goldenline.

Jak dokonać decyzji o zaproszeniu do rekrutacji? Pomoże w tym wygodna wyszukiwarka, w której wyfiltrujesz otrzymane blind CV, używając istotnych dla Ciebie parametrów. Niezależnie, czy będzie to sprawdzenie informacji o znajomości języka, czy posiadaniu konkretnej umiejętności – zrobisz to wygodnie kilkoma kliknięciami. Wgląd do blind CV w TalentPool będzie ograniczony do czasu publikacji ogłoszenia na Goldenline. 

Chcesz zobaczyć, jak działa nowe ogłoszenie Goldenline z TalentPoolem? Umów się na spotkanie z doradcą Goldenline:

Cały proces jest zgodny z obowiązującymi przepisami. Na etapie zapraszania do rekrutacji otrzymasz wyłącznie blind CV, bez danych osobowych oraz aktualnego miejsca pracy kandydata. Po uzyskaniu jego zgody na udział w rekrutacji, dostępne będą pełne dane, jak w standardowym procesie zatrudnienia. 

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej