Konferencja HR Wellbeing Forum – Wellbeing 2022 +

W dniach 15-16 września we Wrocławiu odbędzie się konferencja HR Wellbeing Forum, której tematami przewodnimi będą zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko pracy. W wydarzeniu można wziąć udział również online

Wspólnie z HRlink.pl zapraszamy Państwa do udziału w konferencji i dołączenia do grona organizacji promujących zdrowe środowisko pracy, zainteresowanych wymianą doświadczeń z projektów wdrażanych w popandemicznych warunkach pracy, chcących wiedzieć więcej o finansowaniu cyfryzacji procesów HR w organizacjach, efektywnych programach wellbeingowych, podnoszeniu zaangażowania pracowników w modelu pracy hybrydowej, HR analytics czyli ekonomii dobrostanu.

Dzięki patronatowi Goldenline obowiązuje specjalna cena biletów – udział w pełnym programie 2-dniowej konferencji z wieczornym networkingiem ze specjalnym rabatem, czyli cena biletu to 1480 zł brutto! Aby skorzystać z promocyjnej ceny biletu do dnia 31.08.2022 r. prosimy wpisać w koszyku kod zniżkowy: GL23

O czym porozmawiamy w trakcie Konferencji?

Podczas konferencji razem z uczestnikami, prelegentami i partnerami wymienimy się doświadczeniami z wdrożonych podczas pandemii projektów i strategii w kontekście najbardziej nurtujących nas obecnie pytań takich jak m.in.:

  • Jak zachęcić (a nie zmusić) ludzi do powrotu do biur?
  • Jakie będą „biura przyszłości” w sytuacji kiedy dysponujemy swobodnym dostępem do technologii mobilnych, aplikacji, szybkich łączy internetowych oraz programów umożliwiających wirtualne spotkania?
  • Jak możemy przygotować się na nowe trendy zmiany podejścia do pracy, zdrowia i benefitów, które obserwujemy?

Kto może wziąć udział?

W trakcie wydarzenia poszerzymy wiedzę, omówimy wyzwania zdrowego środowiska pracy, jak i rozwiązań wellbeingowych dostosowanych do różnych branż. Będzie to również okazja do poszerzenia swojej sieci biznesowej o nowe wartościowe kontakty.

Wydarzenie jest skierowane do:

  • Dyrektorów, liderów zespołów i managerów zarządzających ludźmi w firmie
  • Dyrektorów i managerów działów HR, BHP
  • Właścicieli firm, Członków Zarządów, doradców Zarządów
  • Specjalistów, konsultantów ds. wynagrodzeń i benefitów, systemów motywacyjnych oraz programów prozdrowotnych i wellbeingowych
  • Osób przygotowujących programy sukcesji lub rozwoju kompetencji pracowników w firmach czy chcących wzbogacić swoją wiedzę w zakresie nowych trendów w post pandemicznym

Co jest przewidziane w ramach wydarzenia?

Program Konferencji HR Wellbeing Forum obejmuje dwa dni, w trakcie których odbędzie się 6 paneli eksperckich, którzy poruszą ponad 25 tematów.

Konferencja jest uniwersalnie dostępna, uwzględniając obie formy uczestnictwa – w trybie stacjonarnym w kompleksie Inkubatora Przedsiębiorczości E-sportu we Wrocławiu oraz zdalnym na platformie streamingowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w HR Wellbeing Forum 2022!

Goldenline jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Przeczytaj także:
Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
Digital HR