E-book: Partnerskie Candidate & Employee Experience

Budowanie pozytywnych doświadczeń gwarantuje wzmocnienie wizerunku dobrego pracodawcy. Jak zaprezentować organizację potencjalnym kandydatom? Co zrobić, by pracownicy dobrze czuli się w firmie? Między innymi na te pytania odpowiadają eksperci w najnowszym e-booku „Partnerskie Candidate & Employee Experience”

Jak traktować kandydata, by chciał do nas aplikować w przyszłości? Co zrobić, by pracownicy czuli się komfortowo w swoim miejscu pracy? Warto budować pozytywne doświadczenia! Jak? Sprawdź w naszym najnowszym e-booku

Jak budować doświadczenia kandydatów i pracowników?

Budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów sprawia, że są skłonni ponownie zaaplikować na przyszłe rekrutacje. Natomiast obecni oraz byli pracownicy, którzy komfortowo czują się w swoim miejscu pracy przyciągają kolejne talenty i są najlepszą wizytówką danej organizacji. Jak dbać o partnerskie Candidate i Employee Experience? E-book prosto od ekspertów z HRlink i Goldenline to zbiór najważniejszych zasad, dzięki którym Twoja organizacja może stać się jeszcze lepsza.

Pobierz darmowego e-booka i skorzystaj z eksperckich porad dotyczących budowania pozytywnych doświadczeń zarówno kandydatów, jak i pracowników.

Jakie tematy tym razem poruszyli eksperci?

  • 7 kroków do świetnego wizerunku rekrutera
  • Jak wygrywać na rynku pracy?
  • ABC partnerskiego feedbacku, czyli informacja zwrotna z klasą
  • Jak dbać o Customer Experience?
  • Przepis na udany Candidate & Employee Experience
  • Jak pożegnać się z pracownikiem?

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do e-booka

„Partnerskie Candidate & Employee Experience”

. prasówka benefity bezpośrednie poszukiwania biznes candidate experience CSR direct search eb employer branding goldenline goldenline.pl hr HRlink human research IT kandydat kariera konferencja konkurs marka pracodawcy nowości nowość ogłoszenia praca pracodawca pracownik prasówka przegląd mediów raport rekrutacja rekruter rozwój rynek pracy scena hr serwis social media trendy trendy hr webinar wizerunek wizerunek firmy wynagrodzenia wyszukiwarka kandydatów zatrudnienie zmiany

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej