Personnel Service z nagrodą „Teraz Polska”

Poznaliśmy laureatów XXXII edycji Konkursu „Teraz Polska”, w którym doceniani są rodzimi przedsiębiorcy. Na wyróżnienie zasłużyła usługa outsourcingu Grupy Personnel Service

W Konkursie „Teraz Polska” od ponad 30 lat wyłaniane są najlepsze polskie produkty, usługi i innowacje, tak aby pomagać milionom klientów dokonywać właściwych wyborów zakupowych i biznesowych. Kapituła godła, którą kieruje prof. Michał Kleiber wyłoniła do tej pory ponad 750 laureatów, a „Teraz Polska” stało się jedną z najsilniejszych krajowych marek.

Zdobywając nagrodę w tak prestiżowym i rozpoznawalnym konkursie czujemy się wyjątkowo wyróżnieni. Wiemy, że godło „Teraz Polska” funkcjonuje w świadomości Polaków jako rzetelny symbol najwyższej jakości produktów i usług. Jest to też nagroda dla wszystkich naszych pracowników i docenienie ich ciężkiej pracy. Usługę outsourcingu traktujemy jako flagową i rozwijamy ją od początku. Wsłuchujemy się w potrzeby firm, pracowników i rynku pracy, na bieżąco analizujemy wszelkie możliwości, a ostatnio działamy też w niespotykanych warunkach, kiedy za naszą wschodnią granicą toczy się wojna – mówi Krzysztof Inglot, założyciel Personnel Service S.A.

Outsourcing na medal

Konkursowe jury doceniło usługę outsourcingu zagranicznych pracowników, która jest główną osią działalności Grupy Personnel Service. W jej ramach spółka przejmuje firmowe działy HR i wykonuje ich kompleksowe działania. Nabór pracowników jest prowadzony przez własne biura Personnel Service, co zapewnia szybki i transparentny proces. Oprócz dostarczania odpowiednich kandydatów z zagranicy, firma zajmuje się m.in.:

  • legalizacją pracy w Polsce
  • pilnowaniem ważności dokumentów pobytowych
  • tłumaczeniem umów, procedur, regulaminów obowiązujących u klientów
  • zlecaniem wszystkich niezbędnych badań na konkretne stanowiska
  • zakwaterowanie pracowników i dojazd do zakładów pracy
  • wsparcie językowe
  • ubezpieczenie i opiekę medyczną
  • wyżywienie w pracy i opiekę nad dziećmi.

Firma Personnel Service od 23 lat wspiera firmy w Polsce w zakresie działań HR. Współpracuje z największymi firmami z różnych branż, m.in.: automotive, przemysłu ciężkiego czy RTV/AGD.