Konferencja EB Summit 2022

Konferencja EB Summit to najważniejsze wydarzenie employer brandingowe w Polsce. To już XI edycja konferencji organizowana przez HRM Institute. Odbędzie się 9 i 10 czerwca, zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i w formule online

Pracodawca przyszłości to taki pracodawca, który działa według określonych i mocnych wartości, rozwija swój biznes w sposób zrównoważony, dba o swoich ludzi (zarówno o ich rozwój zawodowy, jaki i zdrowie fizyczne i psychiczne) i naszą wspólną planetę. Pracodawca przyszłości jest także transparentny w komunikacji między firmą a jej inwestorami, klientami, partnerami, kandydatami i pracownikami.

👉 Transparentność w biznesie i jej wpływ na budowanie marki pracodawcy będzie tematem pierwszego dnia konferencji (9 czerwca 2022).

👉 Wieczorem pierwszego dnia odbędzie się także Gala EBEA 2022, która daje unikalną okazję do zobaczenia najlepszych projektów EB w Polsce.

👉 W drugim dniu konferencji (10 czerwca 2022) skupimy się na temacie dbania o dobrostan pracowników (zarówno fizyczny, jak i psychiczny). Zgłębimy temat mental health i wellbeingu.

Wiedzę zdobytą w czasie konferencji będzie można pogłębić w czasie warsztatów online (każdy pakiet zawiera dwa warsztaty po 3,5 h): 

  • Pakiet 1 (13.06): Personal branding dla każdego managera oraz Projektowanie company page na LinkedIn i tworzenie angażującej komunikacji – prowadzenie Adrian Gamoń,
  • Pakiet 2 (14.06): Programy wellbeing a EB wewnętrzny oraz Skuteczna komunikacja wewnętrzna a zaangażowanie pracowników – prowadzenie Anna Macnar. 

Zapraszamy do rejestracji! Możliwość zakupy także dostępu firmowego!

Goldenline jest partnerem wydarzenia.

Przeczytaj także:

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej