Bieg Firmowy: dołącz ze swoją drużyną

Już prawie 8 000 zawodoników weźmie udział w tegorocznej edycji Biegu Firmowego. Stacjonarnie bądź online wspólnie możemy pomóc podopiecznym Fundacji Everst

Wiele firm – jeden cel, tak w skrócie można opisać działalność Biegu Firmowego, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji, ogłoszono 10 małych bohaterów Fundacji Everest, dla których odbędzie się tegoroczna sztafeta charytatywna, a dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację. Twoja firma ma jeszcze szansę pomóc i się zapisać.

Ponad 66 000 tysięcy uczestników i uczestniczek, 2 200 zaangażowanych firm i blisko 1 500 000 zł przekazanych środków finansowych na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest. Tak w liczbach, można określić dotychczasowe sukcesy charytatywnej sztafety biegowej, która w tym roku, odbędzie się 28 maja w formie stacjonarnego wydarzenia we Wrocławiu i online, z dostępem do aplikacji. Event we Wrocławiu cieszy się ogromnym zainteresowaniem firm, do którego przyczyniło się również zniesienie dotychczasowych obostrzeń dla imprez masowych.

Niezmiennym celem Biegu Firmowego jest bieg 5-osobowych drużyn firmowych, każdy na dystansie 5 kilometrów. Firmy do udziału mogą zgłaszać dowolną ilość zespołów na stronie biegu. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ od 9 kwietnia, ceny pakietów ulegną zmianie. Wiążące pozostają również terminy sprzedaży poszczególnych pakietów:

  • Pakiet Premium, który jest najczęściej wybieranym przez firmy – będzie dostępny tylko do 14 kwietnia
  • Pakiet Standard do 21 kwietnia
  • natomiast pakiet Basic (tylko dla biegu online) będzie można kupować najdłużej – do 12 maja. 

Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej celebracji weźmie udział ponad 12 000 pracowników, reprezentujących blisko 600 firm z całej Polski. Wśród nich są już takie firmy jak m.in. 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław, Credit Suisse, Deviniti, ZF, Kaufland, Pyszne.pl, Neon Shake.

Biorąc udział w Biegu Firmowym, uczestniczki i uczestnicy mogli korzystać również z treningów mentalnych, które zostały specjalnie dla nich przygotowane w aplikacji Mindy. Kwiecień to miesiąc treningów fizycznych w aplikacji Activy. Jak zapewniają organizatorzy – chcą przygotować biegaczki i biegaczy od stóp do głów! Szczegółowe informacje na temat bieżących działań, można odnaleźć na stronie www.biegfirmowy.pl oraz obserwując social media.

Goldenline jest patronem medialnym Biegu Firmowego. A jeśli kochacie rowery zachęcamy do wzięcia udziału w Firmowym Rajdzie Rowerowym.

Przeczytaj także:

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej