E-book: Zaangażuj pracowników w rekrutację

Angażowanie pracowników w rekrutację może przyspieszyć ten proces i sprawić, że będzie on efektywniejszy. Jak wprowadzić system poleceń pracowniczych do organizacji? Sprawdź, naszego e-booka i wykorzystaj wskazówki prosto od ekspertów

Polecenia pracownicze to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na odnajdywanie dopasowanych kandydatów do organizacji. Jak zadbać o to, aby program przynosił wymierne efekty i nowe talenty do naszej firmy? Angażowanie pracowników w rekrutacje może przyspieszyć cały proces. W naszym e-booku zebraliśmy cenne porady od ekspertów, dzięki którym szukanie nowych pracowników będzie dużo prostsze.

Wsparcie pracowników w rekrutacji

Jak przyciągać talenty do organizacji? W rekrutacji warto postawić na polecenia pracownicze, które mogą okazać się receptą na problemy rekrutacyjne. W obecnych czasach coraz trudniej znaleźć idealnego kandydata. Na szczęście pracownicy mogą przyjść z pomocą i polecać osoby, które idealnie wpasują się w profil kandydata i kulturę organizacyjną danej firmy.

Jak angażować pracowników w rekrutację? Na początku należy zadbać o zadowolenie i komfort zatrudnionych. Tylko wtedy można liczyć na polecenia od zadowolonych pracowników. W końcu nikt nie będzie rekomendował swoim znajomym firmy, w której źle się pracuje. Jeżeli zatrudnieni cenią sobie współpracę w organizacji, to bardzo możliwe, że polecą daną ofertę pracy komuś ze swojego otoczenia, kto wpisuje się w profil kandydata.

Firma, której zależy na pozyskiwaniu talentów w prosty sposób może wdrożyć moduł poleceń pracowniczych. Jak to zrobić? Istotnych jest kilka kwestii, dzięki którym poszukiwania nowych kandydatów będą nie tylko dużo szybsze, ale również efektywniejsze. Planujesz angażować pracowników w rekrutacje? Pobierz naszego e-booka i skorzystaj z eksperckich porad z zakresu poleceń pracowniczych i szukania talentów.

Co znajdziesz w naszym e-booku?

  • Rola talentów w organizacji
  • Jak włączać pracowników do rekrutacji?
  • Co wybrać: polecenia a może friendhunting?
  • Program poleceń pracowniczych bez tajemnic
  • HRlink case studies: Jak działają polecenia pracownicze w praktyce
  • Jak znaleźć dopasowanego kandydata?

Zapisz się na newsletter Goldenline i otrzymaj dostęp do e-booka:
Zaangażuj pracowników w rekrutację