HR wspiera Ukrainę: 10 darmowych ogłoszeń dla firm

Jak możemy pomagać mieszkańcom Ukrainy? Na Goldenline tworzymy dedykowaną sekcję z ogłoszeniami o pracę, w której każda firma może zamieścić do 10 bezpłatnych informacji o zatrudnieniu

To nie sprint. To maraton. Od pierwszych dni wojny na Ukrainie wspieramy zespoły HR w tej niełatwej sytuacji. Rusza także specjalna akcja Goldenline. Dzięki niej możesz bezpłatnie opublikować 10 specjalnych ogłoszeń w dedykowanej sekcji na naszym serwisie. Co ważne, będą one automatycznie przetłumaczone na język ukraiński. 

Nie czekaj i pomóż swoimi ofertami pracy osobom dotkniętym konfliktem zbrojnym na Ukrainie. 

Sprawdź inicjatywy polskich firm i organizacji w ramach akcji HR wspiera Ukrainę >>>

Ogłoszenia w ramach akcji HR wspiera Ukrainę trafią do dedykowanej sekcji ofert przyjaznych dla osób z Ukrainy. Będą posiadały możliwość automatycznego tłumaczenia, dlatego możliwe jest wysłanie ich w języku polskim. Każde z ogłoszeń będzie widoczne w serwisie przez 35 dni. Publikacja będzie odbywać się z pośrednictwem dedykowanego systemu.

Zachęcamy do tego, aby usprawnić ten proces kandydatkom i kandydatom, wykorzystując także specjalny formularz aplikacyjny w języku ukraińskim – dodaje Daria Modelska, menedżerka ds. e-commerce w Goldenline, koordynatorka projektu w Grupie HRlink.

Razem mamy moc – razem pomagajmy!

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026