Webinar 20.04. o optymalizacji rekrutacji

Co zrobić, żeby rekrutować szybciej i sprawniej? Na dobry początek warto obejrzeć webinar z narzędziowej HRśrodzie

HRśroda to nasz nowy cykl, w którym chcemy pokazywać konkretne rozwiązania, które mogą wspierać działania rekrutacyjne czy employer brandingowe. Po udanym pierwszym spotkaniu o wyszukiwaniu kandydatów tym razem będziemy chcieli „na warsztat” wziąć kwestię optymalizacji rekrutacji. Jak dzięki ATS (i nie tylko) ułatwić sobie pracę oraz sprawić, że cały proces zatrudniania będzie sprawniejszy – postaram się na to wyzwanie odpowiedzieć wraz z moim gościem – mówi Adam Piwek z HRlink i Goldenline.

HRśroda to narzędziowe spotkanie dla wszystkich, którzy nie boją zmieniać się swoje organizacje na lepsze. To godzinny, pełen tipów i praktycznych rad do wdrożenia od zaraz webinar. Podczas kwietniowego spotkania Michał Sztolsztener z HRlink pokaże także, na czym polega multiposting w systemie ATS HRlink i jak za jego pomocą usprawnić część procesu rekrutacyjnego.

Zapisz się na newsletter Goldenline

i otrzymaj dostęp do nagrania z webinaru

Jak zoptymalizować proces rekrutacji?

Zapraszamy!

. prasówka benefity bezpośrednie poszukiwania biznes candidate experience CSR direct search eb employer branding goldenline goldenline.pl hr HRlink human research IT kandydat kariera konferencja konkurs marka pracodawcy nowości nowość ogłoszenia praca pracodawca pracownik prasówka przegląd mediów raport rekrutacja rekruter rozwój rynek pracy scena hr serwis social media trendy trendy hr webinar wizerunek wizerunek firmy wynagrodzenia wyszukiwarka kandydatów zatrudnienie zmiany

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej