12.04. webinar o marketingu rekrutacyjnym

W czym może Ci pomóc, a w czym nie, marketing rekrutacyjny? Przekonaj się o tym oglądając nagranie z webinaru, na który zapraszaja HRlink i Goldenline

  • Czy można dzisiaj prowadzić działania EB/rekrutacyjne bez marketingu rekrutacyjnego?
  • Co zrobić, aby nasze kampanie promujące zatrudnienie odnosiły sukces?
  • Jak planować działania i na co zwracać uwagę podsumowując kampanie rekrutacyjne?

To tylko niektóre z pytań, na jakie poszukamy odpowiedzi podczas najbliższego webinaru eksperckiego, na który zapraszamy wspólnie z gospodarzem wydarzenia – ekspertem rynku pracy i marki pracodawcy, Adamem Piwkiem.

Poznaj ekspertów webinaru o marketingu rekrutacyjnym

Już we wtorek 12 kwietnia gośćmi Adama Piwka z Goldenline i HRlink będą:

  • Lidia Pierścińska – odpowiedzialna na koordynowanie  strategii employer branding w Orange Polska. Doświadczony rekruter i asesor. Z zawodu psycholog a z pasji wielbicielka muzyki i książek. W pracy dba o to, by zarówno obecni, jak i potencjalni pracownicy z kontaktu z Orange jako pracodawcą, doznawali wyłącznie pozytywnych emocji.
  • Paulina Fijał – w agencji MJCC pełni rolę Senior Social Media Konsultantki. Do świata contentu i social mediów uciekła tuż przed obroną pracy inżynierskiej, kiedy zrozumiała, że w literach odnajduje się lepiej niż w cyfrach. Zaangażowana w projekty komunikacyjne dla branży retail oraz FMCG. Pasjonatka nowych mediów i kreatywnych form przekazu. Obserwuje dynamicznie zmieniające się trendy i sprawnie adaptuje je do obecnych warunków. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z obszaru SoMe, autorka ponad setki artykułów i ponad tysiąca postów na Facebooka, Instagrama, LinkedIna i Tik-Toka. Laureatka takich nagród jak POCMA, Złote Spinacze czy Kreatura. Jej misją jest dotrzeć do każdego odbiorcy, znaleźć z nim wspólny język i sprawić, że zostanie z pracodawcą na zawsze.

Sprawdź nagranie VoD już dzisiaj. Zachęcamy także do sprawdzenia nagrania z HR środy podczas której podpowiadaliśmy, jak z wykorzystaniem wyszukiwarki Goldenline odnajdywać pracowników, których szukamy.

Zapisz się na newsletter Goldenline

i otrzymaj dostęp do nagrania z webinaru

Marketing rekrutacyjny

. prasówka benefity bezpośrednie poszukiwania biznes candidate experience CSR direct search eb employer branding goldenline goldenline.pl hr HRlink human research IT kandydat kariera konferencja konkurs marka pracodawcy nowości nowość ogłoszenia praca pracodawca pracownik prasówka przegląd mediów raport rekrutacja rekruter rozwój rynek pracy scena hr serwis social media trendy trendy hr webinar wizerunek wizerunek firmy wynagrodzenia wyszukiwarka kandydatów zatrudnienie zmiany

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej