Konferencja Siła Doceniania 2022

Już 31 marca odbędzie się konferencja online Siła Doceniania 2022. Chcesz otrzymać zniżkę na udział w tym ważnym wydarzeniu HR? Weź udział w badaniu

Wszyscy chcemy pracować w miejscu, w którym dobrze się czujemy. Kiedy pracodawca docenia nasza pracę czujemy się bardziej z nim związani i zwyczajnie bardziej nam się chce pracować. Docenianie potrafi dodać nam skrzydeł! O tym, że docenianie jest lepsze od oceniania i w sposób zachęcają się do wzajemnego doceniania w Banku BNP Paribas opowie Julia Węglicka, menedżerka ds. komunikacji wewnętrznej w czasie konferencji Siła Doceniania 2022 już 31 marca 2022 roku.

Julia Węglicka z Bankiem BNP Paribas jest związana od 2015 roku. Ma doświadczenie w komunikacji fuzji i przejęć, procesu transformacji i zarządzania zmianą oraz tematów z obszaru HR i EB. Specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych, kreatywnych kampanii wewnętrznych (nagrody i wyróżnienia – Kreatury, EBEA). Aktywnie wspiera inicjatywę Kobiety zmieniające BNP Paribas, której celem jest uwolnienie potencjału kobiet i budowanie różnorodnej i inkluzywnej organizacji.

To tylko jedna z ekspertek, jaką usłyszymy podczas konferencji Siła Doceniania 2022. Partnerami całego projektu, organizowanego przez HRM Institute, są BNP Paribas Bank Polska i Capgemini Polska.

Zapraszamy do udziału. Goldenline i HRlink są patronami medialnymi całego projektu. Chcesz otrzymać zniżkę na udział w wydarzeniu? Nic straconego! Cały czas możesz to uczynić, uzupełniając ankietę badawczą, której wyniki poznamy podczas wydarzenia online. Wypełnij ją teraz klikając tutaj.

Przeczytaj także:

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026