HR wspiera Ukrainę: 15.03. Webinar o rekrutacji i zatrudnianiu

O czym pamiętać rekrutując pracowników z Ukrainy, a na co zwrócić uwagę zatrudniając ich? Na to pytanie odpowiemy podczas specjalnego webinaru HRlink i Goldenline w ramach cyklu HR wspiera Ukrainę już we wtorek 15 marca o godz. 11:00

HR wspiera Ukrainę
  • O czym pamiętać podczas tych niełatwych rekrutacji?
  • Dlaczego warto stawiać na empatię w całym procesie, pamiętając o informacji zwrotnej?
  • Na co zwrócić uwagę w kwestii zatrudniania osób dotkniętych wojną?

Sprawdź inicjatywy polskich firm i organizacji w ramach akcji HR wspiera Ukrainę >>>

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas specjalnego webinaru HR wspiera Ukrainę. Gośćmi Adama Piwka z HRlink i Goldenline będą:

  • Kamil Wiatr, ATERIMA WORK Absolwent zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej. Od 10 lat pomaga pracodawcom w wyborze odpowiednich pracowników, kładąc nacisk na analizę kompetencji oraz umiejętności. Od 3 lat zajmuje się również rekrutacją i zatrudnieniem cudzoziemców. Posiada doświadczenie w realizacji strategii sprzedażowej, organizacji oraz budowaniu i zarządzaniu długofalowymi relacjami z kluczowymi klientami. Interesuje się również zagadnieniami z zakresu Employer Brandingu.
  • Kamili Zieliński, Legal HR – Ekspert rynku pracy ze specjalizacją zatrudniania i legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców. Prezes Legal HR spółki świadczącej kompleksową usługę legalizacji pracy cudzoziemców, a także prezes spółki 7HR oferującej rekrutację pracowników. Od 2020 roku aktywny członek zespołów roboczych ds. zatrudniania cudzoziemców, legalizacji pobytu i zatrudniania cudzoziemców, e-dokumentów składanych przez przedsiębiorców, outsourcingu pracowniczego, współpracy nauki z biznesem przy Rzeczniku MŚP. Dyrektor Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Absolwent Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Zachęcamy do lektury cyklu HR wspiera Ukrainę dostępnego na blogu HR Goldenline.

Przeczytaj także:

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej