W marcu rusza konferencja „Wellbeing w praktyce”

Kolejna edycja konferencji „Wellbeing w praktyce” odbędzie się 23 marca 2022 roku. Wydarzenie zostanie zrealizowane w formule stacjonarnej, zdalnej oraz hybrydowej

Wellbeing w praktyce 2022

Zdrowie oraz samopoczucie pracowników powinno być ważnym aspektem w każdej organizacji. Wellbeing to klucz do zrozumienia tego, jak dbać o zdrowie zarówno w wymiarze fizycznym jak i psychicznych. 23 marca 2022 roku odbędzie się kolejna edycja największej konferencji wellbeingowej w Polsce. Jednodniowe spotkanie z ekspertami będzie realizowane w formule hybrydowej, zdalnej oraz stacjonarnej w Warszawie. Podczas wydarzenia goście podzielą się konkretną wiedzą na temat podnoszenia dobrostanu zarówno w kontekście osobistym, jak i zawodowym.

Wellbeing w firmie, czyli jak dbać o pracowników?

Każdy kto planuje wdrożenie lub zwiększenie znaczenia wellbeingu w swojej firmie powinien wziąć udział w inspirującej konferencji „Wellbeing w praktyce”. Duża dawka wiedzy, sprawdzonych narzędzi oraz praktycznych rozwiązań związanych z dobrostanem pracownika czeka na wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Co nas czeka?

W programie konferencji, która odbędzie się 23 marca 2022 roku jest szereg preselekcji cenionych ekspertów, menedżerów oraz praktyków. Na uczestników czekają:

  • duża dawka pozytywnej energii i wellbeingu
  • praktyczna wiedza i rozwiązania dla biznesu
  • inspiracje z zakresu wdrażania działań wellbeingowych
  • zapoznanie się z najnowszymi trendami na rynku
  • sprawdzone case study liderów wellbeingu w Polsce.

Podczas konferencji odbędzie się także Gala Finałowa Konkursu „The Best of Wellbeing” na najlepsze praktyki pro-wellbeingowe w 2021 roku. Na osoby biorące udział w wydarzeniu stacjonarnie w Warszawie, czekają atrakcyjne oferty wystawców, a po konferencji zaproszenia na wellbeingowe afterparty. Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Kup bilet tutaj.

Kto wystąpi podczas konferencji „Wellbeing w praktyce”?

Ph.D. SONJA LYUBOMIRSKY

Wybitna profesor psychologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Riverside i autorką książek „The How of Happiness” („Wybierz szczęście”) i „The Myths of Happiness” („Mity o szczęściu”), opublikowanych w 39 krajach. Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Harvarda, posiada doktorat z psychologii społecznej z Uniwersytetu Stanforda.

NATALIA DE BARBARO

Psycholożka, autorka książki “Czuła Przewodniczka” oraz zbioru wierszy “Krwawnik, mniszek, ułudka”. Prowadzi autorskie warsztaty Własny Pokój oraz Czułe Struny. Jej książka, wydana pod koniec lutego została w rankingu EMPIKU najlepiej sprzedającą się książką na półmetku 2021 roku, wygrywając we wszystkich regionach Polski.

DANIEL JÓZEK QCZAJ

Jeden z najpopularniejszych trenerów motywatorów w Polsce. Regularnie motywuje do działania oraz zaraża pozytywną energią i optymizmem. Jego radość życia i poczucie humoru sprawia, że jest jedną z najbardziej pozytywnych osób publicznych w Polsce.

A także menagerowie wyższego szczebla, praktycy wellbeingu m.in. z takich organizacji jak: AmRest, Bank Gospodarstwa Krajowego, DHL Parcel Polska, Discovery, EMEA Aliaxis Group, OpsTalent, Orange, Starbucks, Wellbeing Institute.

Konferencja „Wellbeing w praktyce” inspiracją dla firm

Osoby czynnie działające w środowisku biznesowym, właściele i członkowie zarządów, liderzy zespołów, rekruterzy, menagerowie działów HR, CSR, EB, PR oraz wszyscy inni zainteresowani dbaniem o dobrostan psychofizyczny pracowników powinni wziąć udział w tej inspirującej konferencji.

Bądź z nami!

  • Termin: 23 marca 2022
  • Miejsce: Miejsce: Aiport Hotel Okęcie, ul, Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa oraz online – konferencja w formule hybrydowej
  • Organizator: Wellbeing Institute
  • Patronat: HRlink i Goldenline
Przeczytaj także:

. prasówka benefity bezpośrednie poszukiwania biznes candidate experience CSR direct search eb employer branding goldenline goldenline.pl hr HRlink human research IT kandydat kariera konferencja konkurs marka pracodawcy nowości nowość ogłoszenia praca pracodawca pracownik prasówka przegląd mediów raport rekrutacja rekruter rozwój rynek pracy scena hr serwis social media trendy trendy hr webinar wizerunek wizerunek firmy wynagrodzenia wyszukiwarka kandydatów zatrudnienie zmiany

Zapisz się na newsletter Goldenline
i otrzymaj dostęp do raportu:
People Trends 2026