Charytatywny 10. Bieg Firmowy – ruszyły zapisy

Przed nami 10. edycja Biegu Firmowego, do której (7.02) wystartowały zapisy. Goldenline jest patronem medialnym wydarzenia, które odbędzie się 28 maja. Serdecznie zapraszamy do udziału w evencie

Rusza 10. edycja Biegu Firmowego

Ponad 66 000 tysięcy uczestników i uczestniczek, 2 200 zaangażowanych firm i 1 397 376 zł przekazanych środków finansowych na leczenie i rehabilitację małych bohaterów Fundacji Everest. Tak w liczbach, można określić dotychczasowe sukcesy charytatywnej sztafety biegowej. Przed nami 10. edycja Biegu Firmowego, do której (7.02) wystartowały zapisy. Goldenline jest patronem medialnym eventu.

Cel i data eventu

To jubileuszowa, 10. edycja Biegu Firmowego, która organizowana jest dla 10. małych bohaterów Fundacji Everest. Event odbędzie się 28 maja, a firmy i pracownicy mają możliwość wyboru, czy chcą brać udział w evencie stacjonarnym we Wrocławiu, czy pobiec zdalnie w dowolnym miejscu na świecie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Bez zmian pozostaje cel biegu, którym jest bieg 5-osobowych zespołów firmowych, każdy na dystansie 5 kilometrów. Firmy do udziału mogą zgłaszać dowolną ilość drużyn na stronie: www.biegfirmowy.pl.

Marzenie… Za pewne taka byłaby moja odpowiedź, gdyby zapytano mnie, czy za 10 lat przekażemy ponad milion złotych dla podopiecznych Fundacji. Przekazaliśmy już 1 397 376 zł i dzisiaj spełniamy marzenia nie swoje, a wszystkich potrzebujących rodzin i dzieci z niepełnosprawnością. – mówi Ewa Mróz, Prezeska Fundacji Everest. – Jubileusz Biegu Firmowego ma dla mnie szczególne znaczenie, dlatego bardzo się cieszę, że będziemy mogli celebrować go wspólnie w formule online oraz bezpiecznego, stacjonarnego eventu we Wrocławiu, gdzie wszystko się zaczęło.

Kto weźmie udział w wydarzeniu?

W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 12 000 pracowników reprezentujących ponad 600 firm. Swój udział zgłosiły już takie firmy jak m.in. 3M, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław, Credit Suisse, Deviniti, ZF, Kaufland, Pyszne.pl i kilkaset innych firm.

Szczegóły 10. edycji Biegu Firmowego

Prócz samej sztafety (stacjonarnej i online) na uczestników i uczestniczki, czeka również dedykowany kurs mindfulness oraz wyzwania ruchowe w aplikacji mobilnej. Aktywności, przewidziane są na okres marzec – kwiecień i mają za zadanie kompleksowo zadbać zarówno o duszę, jak i ciało wszystkich wspierających tegoroczną edycję Biegu Firmowego.

Szczegóły wydarzenia oraz informacje o dostępnych pakietach startowych, można odnaleźć na stronie internetowej wydarzenia oraz śledząc social media.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Bieg-Firmowy-formula-online-735x490.jpg

Bieg Firmowy w 2021 roku zdobył tytuł “Event roku” w kategorii CSR oraz nominację w kategorii Sport i jak zapewniają organizatorzy, to dopiero początek!

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Everest, realizatorem – Compani.

#CAŁEŻYCIEWBIEGU #ŁĄCZYNASWSPÓLNYCEL #BIEGFIRMOWY2022

Aftermovie 2021 https://www.youtube.com/watch?v=s8Bp_VV0EDo

Instagram www.instagram.com/biegfirmowy

LinkedIn www.linkedin.com/company/biegfirmowy/