Scena HR: Evidence Based HRM

Jak prowadzić działania HR? Co zrobić, aby zwyciężać dzięki aktywnościom EB? Pomoże w tym pełna inspiracji książka Evidence Based HRM, w której znajdziecie też komentarz naszego eksperta Adama Piwka

Książka Evidence Based HRM to:

  • ponad 600 stron
  • ponad 90 różnorodnych tematów, każdy do przyjęcia w kwadrans
  • ponad 60 ekspertów
  • ponad 300 opracowanych badań naukowych
Adam Piwek z zespołu HRlink i Goldenline jest jednym z ekspertów, którego komentarz przeczytasz w książce Evidence Based HRM

To nieprawda, że zjadamy pająki w trakcie snu. Tę ciekawostkę w 1993 roku wymyśliła Lisa Holst jako dowód na to, że bzdury w przestrzeni publicznej potrafią rozprzestrzeniać się błyskawicznie. Takich „faktów” jest w dzisiejszych czasach znacznie więcej i o ile nocne przekąski nie wpływają znacząco na nasze życie, to już mity wokół zdrowia psychicznego czy mechanizmów komunikacji interpersonalnej mogą zaburzać nasze relacje, pracę i życie. Dlatego w naszej pracy warto sięgać po sprawdzone źródła informacji. Podważać metody, które stosujemy, i ciągle szukać lepszych podejść i rozwiązań. Tę książkę stworzyliśmy dla osób pracujących w HR, które chcą wejść na tę ścieżkę – mówi Radek Czahajda, pomysłodawca i główny autor książki.

Dla Czytelników bloga HR Goldenline przygotowaliśmy kod rabatowy ze zniżką – 30%: GMRV5XG8.

Adam swoje honorarium przekazuje na rzecz Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. W przedsprzedaży, do 08.02.2022 r., obowiązuje bezpłatna wysyłka.

EB HRM – o czym przeczytasz?

Podręcznik i największa baza polskich praktyk HRM został podzielony na 5 części, w których ponad 60 ekspertów dzieli się praktykami i inspiracjami, które można wdrożyć lub dostosować do potrzeb swojej organizacji.

W rozdziale na temat Employer Brandingu, w którym znajdziecie też komentarz naszego eksperta Adama Piwka, dowiemy się nie tylko o tym, że każdy z nas ma wpływ na działania EB. Okryjemy case study na temat budowania programu wellbeingowego, dowiemy się, jak odzwierciedlać kulturę organizacji w działaniach EB, czy jak działać odpowiedzialnie bez względu na wielkość firmy. Nie zabraknie także inspiracji na temat strategii EB, najważniejszych praktyk związanych z zakładką kariera czy prowadzeniu działań campus recruting.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne