Najczęstsze błędy w EB: Zimowa Akademia Marki Pracodawcy

Już we wtorek 8 lutego o godz. 11:00 zapraszamy na II spotkanie Zimowej Akademii Marki Pracodawcy. Podczas niego porozmawiamy o tym, jak nie popełniać najczęstszych błędów employer brandingowych

  • Kiedy? Wtorek 8 stycznia 2022 r.
  • O której? Godz. 11:00 – czas trwania 1 godzina plus Wasze pytania
  • O czym? O tym, jak co zrobić, aby nie popełniać najczęstszych błędów w employer brandingu

– Konkrety i inspiracje do działania. Tego na pewno nie zabraknie podczas II spotkania Zimowej Akademii Marki Pracodawcy Goldenline i HRlink. Tym razem przyjrzymy się najczęstszym błędom, jakie popełniają marki prowadząc swoje działania EB. Podpowiemy także, co zrobić, aby ustrzec się przed błędami, jakie popełniają inni – mówi Małgorzata Wojciekiewicz, współprowadząca Zimową Akademię Marki Pracodawcy Goldenline i HRlink.

Zimowa Akademia Marki Pracodawcy to projekt HRlink i Goldenline, który ma pomóc HR-owcom, ekspertom PR, czy marki pracodawcy we wzajemnym zrozumieniu swoich potrzeb i oczekiwań. To cykl 3 spotkań live (z późniejszym nagraniem dla wszystkich zapisanych), inspirującymi materiałami i możliwością uzyskania certyfikatu końcowego. Tym razem, aby go utrzymać trzeba będzie uczestniczyć na żywo bądź zdalnie w webinarach oraz pomóc w realizacji employer brandingowego case studies Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Tęcza z Oławy.

Dowiedz się więcej o Zimowej Akademii Marki Pracodawcy. Zachęcamy także do zajrzenia na bloga HRlink. Przekonaj się, w czym Goldenline może Ci pomóc.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne