Marka pracodawcy a rekrutacja: Zimowa Akademia Marki Pracodawcy

We wtorek 18 stycznia o godz. 11:00 odbył się pierwszy webinar Zimowej Akademii Marki Pracodawcy. Rozmawialiśmy na nim o wzajemnym wpływie rekrutacji i employer brandingu

Zimowa Akademia Marki Pracodawcy - spotkanie 1: rekrutacja a marka pracodawcy

Zapisz się na newsletter Goldenline

i otrzymaj dostęp do nagrania z webinaru

Marka pracodawcy a rekrutacja

  • Nagranie z webinaru
  • O czym? O tym, jak rekrutacja i employer branding mogą wzajemnie pomagać sobie (albo i nie – i jak sobie z tym poradzić)

Nasze pierwsze spotkanie to okazja do tego, żeby porozmawiać o tym, jak umiejętnie łączyć działania EB z tym, co najistotniejsze w rekrutacji. Opowiemy o sprawdzonych przepisach na sukces ale także o tym, jak radzić sobie, gdy wszystko nie jest idealne – mówi Adam Piwek, jeden z prowadzących Zimowej Akademii Marki Pracodawcy Goldenline i HRlink.

Zimowa Akademia Marki Pracodawcy to projekt HRlink i Goldenline, który ma pomóc HR-owcom, ekspertom PR, czy marki pracodawcy we wzajemnym zrozumieniu swoich potrzeb i oczekiwań. Co cykl 3 spotkań live (z późniejszym nagraniem dla wszystkich zapisanych), inspirującymi materiałami i możliwością uzyskania certyfikatu końcowego. Tym razem, aby go utrzymać trzeba będzie uczestniczyć na żywo bądź zdalnie w webinarach oraz pomóc w realizacji employer brandingowego case studies Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Tęcza z Oławy.

Dowiedz się więcej o Zimowej Akademii Marki Pracodawcy. Zachęcamy także do zajrzenia na bloga HRlink. Przekonaj się, w czym Goldenline może Ci pomóc.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne