Trendy w HR 2022: zainspiruj się teraz!

Cenisz sobie eksperckie wypowiedzi? Doceniasz konkrety, które można przełożyć na działania biznesowe? Koniecznie posłuchaj ponad 50 wystąpień z konferencji HR 2022, której Goldenline było patronem medialnym

Bardzo cieszę się, że po tak udanym wydarzeniu każdy zainteresowany rozwojem w HR może mieć dostęp do nagrań z HR 2022 – mówi Radek Czahajda, koordynator konferencji HR 2022. – Szczególnie zachęcam do wsłuchania się w prelekcje naszych międzynarodowych ekspertów. Armin Trost opowiadał nam o wyzwaniach obszaru Compensation and Benefits w nadchodzącym roku, a Dave Urlich o strategicznym HR w 2022. Dlaczego? Te wystąpienia będą dostępne tylko do 7 stycznia.

Wśród nagrań usłyszymy wystąpienia takich ekspertek i ekspertów jak:

  • Tina Sobocińska

HR Director z ponad 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach (PwC, DHL, Schneider Electric, Sanofi Aventis), w roli lidera HR i lidera biznesu- na stanowiskach Dyrektor HR, Członek Zarządu, Global HR Business Partner, EMEA HR Shared Services Director, menedżerka dużych zespołów HR 100+, liderka networku Digital HR Champions, inicjatorka pierwszych w Polsce studiów podyplomowych SWPS nt. pracy hybrydowej i nowoczesnych biur.

  • Karina Popieluch

Konsultant, trener biznesu, wykładowca akademicki, coach ICC Absolwentka m.in. MBA, Akademii Profesjonalnego Trenera Biznesu oraz studiów: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz ZZL. Blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w obszarze zarządzania produkcją oraz sprzedażą w sektorze B2B zdobywała współpracując głównie z klientami z branży FMCG, IT oraz finansów. Jako menedżer operacyjny zarządzała produkcją i sprzedażą oraz zasiadała w radzie nadzorczej. Przejście z biznesu do HR było naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku i organizacji budujących swoją przewagę konkurencyjną na rozwoju kapitału ludzkiego oraz konsekwencją specjalizacji w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i ekspertyzy w obszarze Lean Management.

  • Barbara Zych

CEO Employer Branding Institute, założycielka EBnavi.com i Employer Branding Stars Academy. Promotorka employer brandingu opartego na danych. Jej misją jest łączenie nauki o ludziach z biznesem dla lepszych wyników i tworzenia innowacji. Ma na koncie ponad 15 lat doświadczenia w HR, w tym 100 skonsultowanych firm z listy Fortune500, ponad 300 zrealizowanych projektów employer brandingowych, 7 wydanych książek, 16 wyprodukowanych narzędzi HR, założenie 3 startupów HR i rozwój setek studentów.

  • Grzegorz Filipowicz

Ekspert ZZL. Business Partner w ForFuture, prezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner oraz członek EAPM (European Association for People Management). Wykładowca na kilku uczelniach (w tym: SGH, WSB). Członek Kapituły programu Inwestor w Kapitał Ludzki. Posiada 30-to letnie doświadczenie w branży szkoleniowo-konsultingowej. Twórca autorskiego Modelu Kompetencji Zawodowych oraz narzędzi Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Autor książek: „Zarządzanie Kompetencjami Zawodowymi” (PWE 2004), „Rozwój organizacji poprzez rozwój efektywności pracowników” (WK 2008), „Zarządzanie Kompetencjami Zawodowymi perspektywa firmowa i osobista” (WK 2014) oraz „HR Business Partner – praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji” ( INFOR; 2017) jak również licznych publikacji z zakresu ZZL, zarządzania kompetencjami, Human Performance Improvement i strategii organizacji.

  • Nikolay Kirov

Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie: przywództwa, strategii, negocjacji i budowania relacji, transformacji organizacji oraz zarządzania sobą i energią menedżerów. Od 25 lat ponad 200 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji programów rozwojowych dla firm, studiów podyplomowych \i programów MBA. OBEJRZYJ NAGRANIE Współtwórca Programu „Transformacja organizacji i kultury organizacyjnej w oparciu o wartości – Value Match”, „Akademii Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości w Biznesie”, programu „Life & Business Energy Management”. Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” i LifeEnegy.pl oraz dyrektor Koźmiński MBA-obszar Przywództwo i Negocjacje, Akademii Leona Koźminskiego.

Patroni medialni konferencji HR 2022

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne