Zbadajmy stan analityki HR

Już drugi raz zespół Goldenline zaprasza do udziału w badaniu Analityki HR. – Chcemy dowiedzieć się więcej na temat tego, co i jak mierzą polskie zespoły HR – mówi Anna Morawiec-Bartosik z HRrebels

W myśl zasady „nie możesz zarządzać czymś, czego nie mierzysz” ruszyła kolejna edycja badania Analityki HR. Ma ono na celu diagnozę zaawansowania analityki HR w polskich firmach oraz budowanie świadomości o wartości zarządzania przez dane.

– Tegoroczna edycja badania obejmuje w zasadzie wszystkie procesy HR-owe – od komunikacji marki pracodawcy i rekrutacji przez onboarding, szkolenia i rozwój, angażowanie, wynagradzanie, motywowanie i informację zwrotną aż po utrzymanie pracownika, rotację i offboarding. W tym roku badaniu podlega aż 50 wskaźników HR-owych – wyjaśnia Anna Morawiec-Bartosik z HRrebels.

W poprzedniej edycji badania udział wzięło 266 respondentów z 244 polskich firm. Każdy uczestnik otrzymał dostęp do wyników badania, a zainteresowane firmy mogły przystąpić do programu certyfikacji “Tu HR się liczy”, wyróżniającego organizacje najpełniej korzystające z potencjału liczb w obszarze HR.

Również w tym roku uczestnicy badania otrzymają bezpłatny, szczegółowy raport oraz wezmą udział w losowaniu nagród. Badanie potrwa do 31 stycznia 2022 r.


Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne