Webinar: ABC poszukiwań pracowników produkcji/logistyki

Jak znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy w produkcji i logistyce? Przekonaj się podczas darmowego webinaru organizowanego przez HRlink i Goldenline już w czwartek 02 grudnia o godzinie 12:00

Gośćmi Aliny Michałek ekspertki HR z HRlink i Goldenline będą:

Tomasz Baranowski

  • Tomasz Baranowski – Ukończył socjologię i administrację na Uniwersytecie Wrocławskim. Od ponad 14 lat związany z szeroko pojętym HR na stanowiskach specjalistycznych i managerskich. W swojej pracy był odpowiedzialny za kluczowe procesy związane z zasobami ludzkimi takie jak : rekrutacja, szkolenia i rozwój. Przez niemal  całą karierę zawodową związany z firmami produkcyjnymi (RTV,automotive,chemia budowlana). Obecnie jest odpowiedzialny za procesy HR w zakładach produkcyjnych w Grupie Selena – czołowego producenta i dystrybutora chemii budowlanej.
  • Magdalena Tyrańska – Kierownika ds. rekrutacji (październik 2019) w AAS Sp. z o.o. Magda jest absolwentką kierunku Zarządzanie kadrami przedsiębiorstwa na AGH. W AAS Group, która jest częścią grupy kapitałowej Exact Systems Sp zo.o. m.in.  wspiera i nadzoruje procesy rekrutacyjne, wdraża nowe metody pozyskiwania pracowników. Od wielu lat interesuje się miękkim HRem, głównie z zakresu rekrutacji i szkoleń. Karierę w AAS zaczynała od stanowiska Koordynatora.

Do zobaczenia w czwartek 02 grudnia o godz. 12:00. Szukasz inspiracji związanych z rekrutacją? Zaglądaj na blog HRlink a także na bloga HR Goldenline.

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne