E-book People Innovation jest już dostępny

Pierwsza edycja prestiżowego konkursu People Innovation za nami. Zwieńczeniem opisującym cały projekt jest e-book, który powinien zainteresować wszystkich tych, którzy pragną budować odpowiednią organizację w swojej firmie.

Premiera e-booka People Innovation

15 listopada odbyła się premiera e-booka People Innovation. To obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcą ulepszyć działania HR-owe i employer brandingowe w swojej firmie. Jak to zrobić? Warto brać przykład od najlepszych i inspirować się działaniami, które odniosły sukces i podniosły poziom zaangażowania w pracowników w zespole.

20 najlepszych projektów HR w jednym miejscu? Pobierz e-booka People Innovation i zainspiruj się nagrodzonymi pomysłami!

E-book People Innovation

E-book People Innovation to skrupulatny opis 20 najlepszych projektów HR w Polsce. Laureaci pierwszej edycji konkursu doskonale wiedzą, jakie działania podjąć, by uzyskać zamierzony efekt. Oprócz opisu nagrodzonych projektów w e-booku znajdziesz wypowiedzi sponsorów i współorganizatorów tego wydarzenia. Opisano tam również ciekawe tajniki dotyczące odpowiedniego budowania zaangażowania w grupie i plany na rozwój People Innovation w przyszłości.

E-book z najlepszymi projektami HR w Polsce

Działania HR-owe i employer brandingowe mogą obejmować szereg aspektów i przybierać różne formy. Dzięki People Innovation wiemy, w jakim kierunku pójść, by odnieść sukces. Oczywiście innowacyjne myślenie jest tutaj kluczowe. Masz pomysł na lepsze funkcjonowanie swojej firmy i motywowanie pracujących w niej osób?

Nietuzinkowe pomysły są najbardziej cenione! Kto wie? Może w następnej edycji konkursu to właśnie twój projekt okaże się numerem 1!