18 listopada rusza konferencja: „Kompetencje XXI wieku”

Kompetencje XXI wieku – rola kompetencji w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi” to konferencja skierowana do przedstawicieli branży HR. Już 18 listopada specjaliści wraz z ekspertami będą mogli spotkać się na tym wyjątkowym wydarzeniu. Znamy plan i szczegóły tego projektu.

Rusza konferencja dla przedstawicieli branży HR

Branża HR zmienia się dynamicznie, dlatego warto brać udział w organizowanych konferencjach skierowanych do przedstawicieli tego środowiska. Już za kilka dni specjaliści i eksperci ds. HR będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu pt. „Kompetencje XXI wieku – rola kompetencji w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi”. Konferencja organizowana przez Competence Game to wspaniała okazja do poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej rekrutacji i wykorzystywanych narzędzi. Zarejestruj się na stronie: https://experiencecorner.com/pl_PL/i/Kompetencje-XXI-wieku-rola-kompetencji-w-rekrutacji-i-ZZL/63 i weź udział w wydarzeniu.

Plan konferencji dotyczącej roli kompetencji w rekrutacji

Co czeka na uczestników konferencji? Podczas wydarzenia głos zabiorą cenieni w branży eksperci, których doświadczenie i wiedza na pewno wpłyną na wartość merytoryczną spotkania. Co więcej, podczas konferencji odbędzie się premiera gry kompetencyjnej ClusterMind. Oto szczegółowy plan konferencji:

• Wprowadzenie – cyfryzacja w HR. Niższe koszty, wyższa jakość

• Publikacja raportu z badania – „Kompetencje zawodowe okiem pracowników HR”

• Dyskusja panelowa – “Kompetencje XXI wieku – rola kompetencji w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi”

Prelegenci:

1. dr Monika Sońta – Akademia Leona Koźmińskiego

2. Olga Kożuchowska – Dyrektorka Biura Karier Uniwersytetu SWPS

3. Karol Wolski – konsultant HR, założyciel HRM Academy

• Premiera gry ClusterMind na żywo – prezentacja rozgrywki

• Przegląd raportu – wyniki gry

Competence Game planuje ciekawe wydarzenie w świecie HR

Śledzenie nowych trendów z branży HR pozwoli lepiej przygotować się rekruterom do codziennej pracy. Udział w konferencji organizowanej przez Competence Game to nie tylko możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, ale również wysłuchanie wystąpień ekspertów i poznanie najnowszych innowacji. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się premierowy pokaz gry kompetencyjnej ClusterMind.

Na czym polega ta rozgrywka online? Gra została stworzona przez zespół ekspertów i może być wykorzystywana w procesach HR. To innowacyjne podejście w rekrutacji znalazło wielu zwolenników. Pracownik lub kandydat do pracy bierze udział w interesującej rozgrywce, która jest jednocześnie doświadczeniem rekrutacyjnym. Rozwój poprzez zabawę to idealna opcja na poszerzanie zawodowych horyzontów!