Webinar: ABC onboardingu

Już we wtorek 09 listopada o godz. 11:00 zapraszamy na webinar ekspercki HRlink i Goldenline. Obszerną tematyką oboradingu podejmie się Alina Michałek wraz z ekspertami z branży

Gośćmi Aliny Michałek ekspertki HR z HRlink i Goldenline będą:

  • Anna Kaznodziej – Chief Human Resources Officer, której zadania w EENGINE polegają na sprawowaniu pieczy nad całym cyklem życia pracownika w organizacji; od rekrutacji, po exit interview. 18 lat doświadczenia zawodowego, zarówno w dziedzinie komunikacji jak i project managementu wykorzystuje w codziennej pracy z osobami zatrudnionymi w EENGINE. Największą wagę przykłada do budowania relacji i czuwania nad dobrostanem członków zespołu. Nie stroni też od procesów – dobrze ponieważ dobrze ułożone wiele satysfakcji. Ponadto pełni rolę Certyfikowanej Trenerki FRIS® uświadamiając pracownikom ich mocne strony.
  • Wojciech Filipkowski – od ponad 6 lat specjalizuje się w rekrutacji w branży IT. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w agencjach rekrutacyjnych oraz software houseach. W ostatnim okresie stara się zarówno uczyć jak i dzielić swoją wiedzą jako HR rekruter w Objectivity. Jest odpowiedzialny za proces rekrutacji end-to-end, włączając w to preboarding, onboarding oraz opiekę nad „swoimi” ludźmi w pierwszym okresie po dołączeniu do firmy. Oprócz tego lubi udzielać się w employee/employer brandingu. Aktywnie bierze udział w targach pracy, a przede wszystkim buduje biznesową relację ze stakeholderami. To pozwala mu tworzyć jedną z najważniejszych rzeczy dla rekrutera: pozytywny candidate experience. W swojej pracy kładzie duży nacisk na to, co robi. Jego motto to: „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu”.

Do zobaczenia we wtorek 09 listopada o godz. 11:00. Szukasz inspiracji związanych z rekrutacją? Zaglądaj na blog HRlink a także na bloga HR Goldenline.

Dodaj komentarz