Webinar: ABC wyszukiwania kandydatów

Już we wtorek 19 października o godz. 11:00 zapraszamy na webinar ekspercki HRlink i Goldenline. Alina Michałek wraz z wyjątkowymi gośćmi poruszy trudną kwestię wyszukiwania odpowiednich kandydatów

Zapraszamy do udziału w naszym spotkaniu, w którym powiemy o tym:

  • Jak skutecznie korzystać z baz rekrutacyjnych i wspierać nimi prowadzone procesy szukania kandydatów? 
  • Jak właściwie przygotować się do szukania odpowiednich kandydatów?
  • W czym mogą pomóc zewnętrzne bazy jak np. wyszukiwarka kandydatów Goldenline?
  • Jak wygląda proces wyszukiwania przy konkretnych profilach zawodowych?

Gośćmi Aliny Michałek będą:

  • Izabela Ostapowicz – Konsultantka z 8-letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej i silnym profilem researchera wyspecjalizowanego w poszukiwaniach bezpośrednich. Z powodzeniem realizuje projekty rekrutacyjne począwszy od wyspecjalizowanych inżynierów w konkretnych sektorach technicznych oraz specjalistów w sektorze sprzedaży i obsługi klienta poprzez kierowników działów i managerów wyższego szczebla. Współpracuje z firmami z ogólnego sektora produkcyjno – handlowego, automatyki, elektroniki, elektrotechniki, HVAC-R, pneumatyki, robotyki, tworzyw sztucznych, etc. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do realizacji projektów rekrutacyjnych. Ekspert będący partnerem zarówno dla swoich klientów jak również kandydatów.
    Dodatkowo, zaangażowana w projekty Assessment i Development Centre w roli Asesora.
  • Anna Golubnycha – HR Manager i Senior IT Recruiter w TeamQuest sp. z o.o. Od ponad 3 lat związana z branżą rekrutacyjną. Średnio co tydzień zatrudnia nowego specjalistę IT w firmie Klienta. Jest absolwentką Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych w Collegium Civitas. Prywatnie – wkręcona w nerdowsko-geekowską popkulturę, począwszy od komiksów, poprzez literaturę, gry, na cosplayach kończąc.

Do zobaczenia we wtorek 19 października o godz. 11:00. Szukasz inspiracji związanych z rekrutacją? Zaglądaj na blog HRlink a także na bloga HR Goldenline.


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz